Avico Greentop

Eladó családi ház
Újfehértó

+ 16 kép 1/19
67 900 000 Ft67.9 M Ft 424 375 Ft/m2
3 szoba
160 m²

Részletes adatok

Telekméret: 999 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 365
Dr. Makkos Ingatlan Centrum
Dr Makkos Ingatlan Centrum

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nyíregyházától 16 km-re Újfehértón eladó egy 160 m2-es, téglából épült, klímás családi ház 999 m2-es telken, ami vállalkozásra is tökéletes!
Az ingatlan B-30-as téglából épült, palatető fedéssel.
Két garázzsal rendelkezik. A ház alatt található az egyik garázs és egy pince, az épület mellett a másik garázs.
Az udvaron még található egy melléképület is ami fatárolóként funkcionál.
Az ingatlan két bejáratos, a két bejárati ajtó műanyag nyílászárós. A folyosó ablaka is műanyag a többi nyílászáró fa.
A földszinten folyosó, nappali, étkező + konyha, kamra és mosdóval ellátott WC. és egy hangulatos nagy terasz található.
Az emeleti részre tölgyfa lépcső vezet, ahol három külön nyíló szoba és egy zuhanyzós és kádas fürdőszoba lett kialakítva.
Fűtése gázkazánnal és vegyes tüzelésű kazánnal megoldott, ami biztosítja a kellemes meleget.
Az udvar térkövezett, a kert lehetőséget biztosít pihenésre, szabadidős tevékenységekre, vagy akár kertészkedésre is, két kerti csap lett kiépítve.
Az utca közel a belvároshoz, rendezett és biztonságos, nyugodt és csendes a lakókörnyezet.
Az ingatlan vonzás körzetében található orvosi rendelő, iskola, posta, gyógyszertár, üzletek, vendéglő.

Ha Ön egy tágas, kényelmes, kellemes lakóingatlant keres, mely akár üzleti célra is tökéletes, akkor ez az ingatlan ideális választás lehet Önnek.

Tehermentes ingatlan, melynek megtekintése előzetes egyeztetést követően hétvégi napokon is lehetséges.

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás családi házak ára Újfehértón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újfehértó m² ár
424 e Ft
493 e Ft 14%
Ennek az ára
Újfehértó átlagár
67.9 M Ft m Ft
44.8 m Ft -52%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Újfehértó

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Újfehértó
Eladó családi ház

Újfehértó

37 M Ft
3 szoba
73 m²
Újfehértó, Deák Ferenc
Eladó családi ház

Újfehértó

53.5 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Újfehértó, Béke tér
Eladó családi ház

Újfehértó

85 M Ft
4 szoba
200 m²
Újfehértó, Kisrétkör
Eladó családi ház

Újfehértó

54.9 M Ft
1 szoba
55 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nagykálló
Eladó családi ház

Nagykálló

44.9 M Ft
4 szoba
168 m²
Újfehértó
Eladó családi ház

Újfehértó

85 M Ft
4 + 1 szoba
200 m²
Újfehértó
Eladó családi ház

Újfehértó

34.621 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Újfehértó
Eladó családi ház

Újfehértó

89.65 M Ft
3 szoba
102 m²
Újfehértó
Eladó családi ház

Újfehértó

49.9 M Ft
3 szoba
159 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

27 M Ft
2 + 1 szoba
96 m²
Újfehértó
Eladó családi ház

Újfehértó

37 M Ft
2 szoba
64 m²
Nyírtass
Eladó családi ház

Nyírtass

21 M Ft
5 + 2 szoba
360 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Újfehértó
Eladó családi ház

Újfehértó

59.4 M Ft
8 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Újfehértó
Eladó családi ház

Újfehértó

49.9 M Ft
3 szoba
159 m²