Seven Pearl

Eladó családi ház
Tolna

+ 13 kép 1/16
32 500 000 Ft32.5 M Ft 290 179 Ft/m2
3 szoba
112 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Telekméret: 266 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Máté Barbara
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó családi ház Tolnán!

ÁRCSÖKKENTÉS! 36,5M Ft-ról 32,5M Ft-ra csökkent az ár!

Tolna vármegye, Tolna városában eladásra kínálok egy 112 m2-es 3 szobás családi házat. A 266 m2-es sík telken álló ház, a település csendes, nyugodt részén fekszik, jó környéken, a központ pár perces sétával elérhető.

Főbb paraméterek:

- felújított tető
- nyílászárók egy része cserélve lett (műanyag hőszigetelt ablakok)
- cirkó gázkazán gondoskodik a fűtésről
- réz villanyvezetékekkel rendelkezik
- a konyha, étkező,nappali, közlekedő járólappal burkolt, míg a szobák laminált burkolatot kaptak
- zárt udvarán autóbeálló kialakítása folyamatban van.

A település jó megközelíthetőséggel rendelkezik: M6 autópálya 10 km, Paks 20 km, Szekszárd 20 km.

Ha megtekintené, hívjon bátran!

Teljeskörű pénzügyi megoldások ügyintézése díjmentesen.
Minden élethelyzetre végzünk pénzügyi elemzést, ha vásárolni szeretne segítünk, hogy ezt a legjobb feltételek mellett tegye, ha eladni szeretné ingatlanát nézzük meg, hátha érdemes meglévő hitelét átváltani.
Bővebb felvilágosításért keressen bizalommal!

Reg.szám: H503155

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás családi házak ára Tolnán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tolna m² ár
290 e Ft
373 e Ft 22%
Ennek az ára
Tolna átlagár
32.5 M Ft m Ft
38 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tolna

Eladó családi házak a környékről

Nagykónyi, Temető utca
Eladó családi ház

Nagykónyi

8 M Ft
2 szoba
53 m²
Sióagárd
Eladó családi ház

Sióagárd

180 M Ft
4 szoba
300 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

37 M Ft
3 szoba
100 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

49.9 M Ft
5 szoba
250 m²
Tolna, Lehel utca
Eladó családi ház

Tolna

36 M Ft
3 szoba
100 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

37 M Ft
3 szoba
100 m²
Bölcske
Eladó családi ház

Bölcske

49.999 M Ft
2 szoba
120 m²
Bonyhád, Forberger László utca
Eladó családi ház

Bonyhád

235.766 M Ft
9 szoba
272 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

11.9 M Ft
1 szoba
45 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

32.5 M Ft
3 szoba
117 m²
Bátaszék, Deák Ferenc utca
Eladó családi ház

Bátaszék

40 M Ft
8 szoba
271 m²
Dunaföldvár
Eladó családi ház

Dunaföldvár

53 M Ft
2 + 1 szoba
118 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

32.5 M Ft
3 szoba
117 m²
Dunaszentgyörgy
Eladó családi ház

Dunaszentgyörgy

10.8 M Ft
3 szoba
65 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

60 M Ft
3 + 4 szoba
162 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

79 M Ft
8 szoba
192 m²
Tolna, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Tolna

17.6 M Ft
2 szoba
60 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

32.5 M Ft
3 szoba
117 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

36.9 M Ft
6 szoba
113 m²
Dombóvár
Eladó családi ház

Dombóvár

52 M Ft
5 szoba
220 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

84 M Ft
8 + 1 szoba
195 m²
Paks
Eladó családi ház