Astora Márvány8

Eladó családi ház
Téglás

+ 17 kép 1/20
65 900 000 Ft65.9 M Ft 659 000 Ft/m2
2 szoba
100 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 405 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 940
Lipcseiné Kozák Judit
OTPIP Nyíregyháza Hunyadi u.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A ChatGPT ezt mondta:

Téglás egyik legkedveltebb, rendezett részén kínálom eladásra ezt a kiváló állapotú, 539 m2-es parkosított saroktelken fekvő, teljes körűen megújult, 100 m2-es családi házat, amely modern kialakításával, tágas nappalijával és két kényelmes hálószobájával várja új tulajdonosát.

Az ingatlan 2023-ban teljes felújításon és korszerűsítésen esett át, így energetikai szempontból a mai kor elvárásainak tökéletesen megfelel: a 12 kW-os napelemrendszerrel támogatott hőszivattyús fűtés és melegvíz-ellátás, a korszerű műanyag nyílászárók redőnnyel, valamint a homlokzati és mennyezeti szigetelés egyaránt biztosítják az alacsony fenntartási költségeket.

A ház kialakítását igényes, modern megoldások jellemzik: a nappalihoz kapcsolódó, hangulatos 25 m2-es terasz, a kényelmes méretű, 28 m2-es garázs, a járólap és laminált parketta burkolatok, valamint a hatékony 5,2 kW-os klíma tovább növelik az ingatlan komfortját. A biztonságról riasztó- és kamerarendszer, valamint elektromos kapu gondoskodik.

Ha Debrecen közelében szeretne egy modern, megbízható, energiatakarékos és azonnal költözhető családi házat egy csendes, zöldövezeti környezetben, akkor ez az ingatlan kivételes lehetőséget kínál az Ön számára.

OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Otthon Start Hitelprogram, Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim! Referenciaszám:

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás családi házak ára Tégláson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Téglás m² ár
659 e Ft
680 e Ft 3%
Ennek az ára
Téglás átlagár
65.9 M Ft m Ft
68.6 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Téglás

Eladó családi házak a környékről

Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Téglás
Eladó családi ház

Téglás

67.5 M Ft
2 szoba
100 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Téglás
Eladó családi ház

Téglás

75 M Ft
2 szoba
87 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Téglás
Eladó családi ház

Téglás

75 M Ft
2 szoba
87 m²
Téglás
Eladó családi ház

Téglás

75 M Ft
2 szoba
87 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Téglás
Eladó családi ház

Téglás

65.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Téglás
Eladó családi ház

Téglás

18 M Ft
1 szoba
31 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Téglás
Eladó családi ház

Téglás

76.5 M Ft
4 szoba
94 m²
Téglás
Eladó családi ház

Téglás

75 M Ft
2 szoba
87 m²
Téglás
Eladó családi ház

Téglás

76.5 M Ft
4 szoba
94 m²
Téglás
Eladó családi ház

Téglás

65.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Téglás
Eladó családi ház

Téglás

76.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Téglás
Eladó családi ház

Téglás

65.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

119.9 M Ft
2 szoba
0 m²
Nemesnádudvar
Eladó családi ház

Nemesnádudvar

29.9 M Ft
3 szoba
145 m²
Szigetújfalu
Eladó családi ház

Szigetújfalu

66 M Ft