City Pearl

Eladó családi ház
Tatabánya

+ 15 kép 1/18
14 490 000 Ft14.49 M Ft 249 828 Ft/m2
1 szoba
58 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 704 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3634456005
Kalics László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tatabányán, a Barackosban zártkerti ingatlan eladó!

Az eladó ingatlan jellemzői:

- külterületi elhelyezkedés
- 704 m2 telekterület
- gyümölcsös megnevezés
- 58 m2 alapterületű felújítandó ház (további tetőtéri szoba)
- tégla szerkezetű
- víz és villany közmű
- még egy masszív pince a telken, ami akár alapnak is szolgálhat
- körbekerített
- ráfordítás után akár állandó lakhatásra is alkalmas

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal!

14490000 Ft
Érd: Kalics László +36202406726

Referencia szám: HZ095078

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23.

1 szobás családi házak ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
250 e Ft
532 e Ft 53%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
14.49 M Ft m Ft
82.9 m Ft 83%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya

Eladó családi házak a környékről

Kesztölc
Eladó családi ház

Kesztölc

129.9 M Ft
8 szoba
210 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

360 M Ft
27 szoba
478 m²
Dunaalmás
Eladó családi ház

Dunaalmás

69.9 M Ft
6 szoba
195 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

66.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Nagyigmánd
Eladó családi ház

Nagyigmánd

129 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.685 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya, Újtelep
Eladó családi ház

Tatabánya

63.183 M Ft
4 szoba
145 m²
Pilismarót
Eladó családi ház

Pilismarót

33 M Ft
3 szoba
86 m²
Tatabánya, Alsógalla
Eladó családi ház

Tatabánya

57 M Ft
4 + 1 szoba
205 m²
Tatabánya, Felsőgalla, Réce
Eladó családi ház

Tatabánya

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Dömös
Eladó családi ház

Dömös

33 M Ft
2 szoba
194 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

104.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó családi ház

Tatabánya

180 M Ft
8 szoba
510 m²
Szomód
Eladó családi ház

Szomód

65 M Ft
6 szoba
240 m²
Tatabánya, Felsőgalla, Réce
Eladó családi ház

Tatabánya

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó családi ház

Tatabánya

95 M Ft
10 + 4 szoba
150 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó családi ház

Tatabánya

95 M Ft
10 + 4 szoba
150 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

45 M Ft
2 szoba
150 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep