Metrodom

Eladó családi ház
Tápiószecső

+ 17 kép 1/20
54 900 000 Ft54.9 M Ft 560 204 Ft/m2
4 szoba
98 m²
építés éve:1966

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 4214 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998816
Póta-Für Adrienn
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

AZONNAL BIRTOKBA VEHETŐ KÁDÁR-KOCKA, 4214 nm - es telekkel!

Tápiószecsőn eladó, összközműves, 3 szobás kádár-kocka, dupla garázzsal!

Fűtése gázkonvektorokról működik, a melegvíz villanybojlerről üzemel. A konyhát és az egyik szobát cserépkályhával is lehet fűteni!

1966 környékén épült, vegyes falazattal, (tégla és vályog) fa födémmel.

A hasznos lakóterület 98 nm + pince + dupla garázs + kinti tárolók.

Belső elrendezését az alábbikban sorolom fel, négyzetméterek megjelölésével, tájékoztató jelleggel.

- 3 önálló bejáratú szoba 16.6 nm, 15.8 nm, 18.6 nm

- nappali 12.8 nm

- előszoba 10 nm

- konyha 11.7 nm

- fürdőszoba 5.8 nm

- wc 1.2 nm

- kamra 3 nm

- padlásfeljáró 2.6 nm

Ezenfelül két tároló kapcsolódik a házhoz, amiből nyári konyhát ki lehet alakítani, illetve egy pince is helyet kapott.

Tápiószecső egy több mint 6200 főt számláló dinamikusan fejlődő település. A településen működik óvoda, általános iskola és teljes körű az orvosi ellátás (háziorvos, gyerekorvos, fogorvos). A közúthálózat felújításra került. Ellátottsága kiváló, vegyesboltok, dohányboltok, hentesbolt, ruházati bolt, állateledeles bolt, pékségek, pizzéria szolgálják ki az itt lakók igényeit.

A településen halad át a 31-es főútvonal. Tápiószecső vasúton a 120/a Budapest Keleti Pályaudvar - Nagykáta - Újszász - Szolnok szárnyvonalon (43 perc), valamint menetrend szerint közlekedő autóbusszal is megközelíthető a Stadion pályaudvarról (53 perc).

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Ha kérdése van vagy szeretné megtekinteni, keressen bizalommal a hét bármely napján!

Póta-Für Adrienn
Ezüst fokozatú ingatlanértékesítő
+36 30 115 1416
potafur.adrienn@dh.hu

Ha még nem találta meg új otthonát, esetleg a vásárláshoz előbb el kell adnia egy ingatlant, keressen a fenti elérhetőségeimen, együtt megtaláljuk a megoldást!

Irodánk pénzügyi szakértője díjmentes és bankfüggetlen hiteltanácsadással segíti a vásárlást, melynek lebonyolításához igény esetén megbízható ügyvédi hátteret biztosítunk.

Referencia szám: HZ096951

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Tápiószecsőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tápiószecső m² ár
560 e Ft
521 e Ft -7%
Ennek az ára
Tápiószecső átlagár
54.9 M Ft m Ft
57.8 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tápiószecső

Eladó családi házak a környékről

Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószecső
Eladó családi ház

Tápiószecső

46.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Tápiószecső
Eladó családi ház

Tápiószecső

43.5 M Ft
2 szoba
66 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószecső, Madách utca
Eladó családi ház

Tápiószecső

63.9 M Ft
3 szoba
102 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Tápiószecső
Eladó családi ház

Tápiószecső

89.9 M Ft
6 szoba
217 m²
Tápiószecső
Eladó családi ház

Tápiószecső

49.9 M Ft
4 + 1 szoba
130 m²
Tápiószecső
Eladó családi ház

Tápiószecső

47 M Ft
2 szoba
100 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószecső
Eladó családi ház

Tápiószecső

99.9 M Ft
2 + 2 szoba
270 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószecső
Eladó családi ház

Tápiószecső

22.5 M Ft
2 szoba
90 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiószecső
Eladó családi ház

Tápiószecső

54.9 M Ft
3 szoba
170 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi