BAM Living

Eladó családi ház
Szombathely, Belváros

+ 17 kép 1/20
115 000 000 Ft115 M Ft 1 437 500 Ft/m2
3 szoba
80 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 338 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 772
Szandiné Tóth Cecília
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Hamarosan költözhető, vadonatúj családi ház eladó Ausztriában, Güssing településen.

A magyar határ közelében, Güssing kertvárosi részén, teljesen új családi ház keresi első tulajdonosát!

Akár 1 hónap múlva költözhető, jelenleg már az épületen belüli burkolási munkálatok zajlanak!

A 338nm-es telekre épülő 78,73nm lakótérrel rendelkező családi ház, 2 szoba + nappalis helyiség kiosztással, fürdőszobával, külön Wc-vel, háztartási helyiséggel rendelkezik. 15nm-es fedett terasz, 40nm-es térkövezett, fedett bejárat és autóbeálló, plusz 25nm-es nyitott autóbeálló áll rendelkezésre.

A 45cm-es falvastagság, 25cm-es phoroterm tégla és 20cm-es hőszigeteléssel készült.

A ház melegét hőszivattyúval működtetett padlófűtés biztosítja, de plusz egy kémény is rendelkezésre áll a nappali központi részén, ahova egy plusz cserépkályhát, vagy kandallót is beüzemeltethetünk.

Vadonatúj családi háza lehet Ausztriában, Güssing település kertvárosi részén, pár percre a magyar határtól!

Hirdetési ár: 295.200 Euro.

További információért várjuk hívását:

+36-70-771-8954 Szandi László

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás családi házak ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
1438 e Ft
756 e Ft -90%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
115 M Ft m Ft
72.9 m Ft -58%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely, Belváros

Eladó családi házak a környékről

Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

113.899 M Ft
4 szoba
157 m²
Bük
Eladó családi ház

Bük

169 M Ft
9 + 1 szoba
292 m²
Szombathely, Belváros
Eladó családi ház

Szombathely

109.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

99 M Ft
4 szoba
1160 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

78.828 M Ft
4 szoba
99 m²
Szombathely, Belváros
Eladó családi ház

Szombathely

109.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Kenyeri
Eladó családi ház

Kenyeri

14.9 M Ft
2 szoba
86 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

73.117 M Ft
3 szoba
75 m²
Kemenespálfa
Eladó családi ház

Kemenespálfa

5.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

64.99 M Ft
6 + 1 szoba
210 m²
Bük, Bükön 795 m2-es több generációs családi ház alkalmi áron eladó
Eladó családi ház

Bük

110 M Ft
9 szoba
795 m²
Szombathely, Éhen Gyula kertváros, Sas utca
Eladó családi ház

Szombathely

35 M Ft
2 szoba
80 m²
Szombathely, Gyöngyösszőlős kertváros, Szőlős utca
Eladó családi ház

Szombathely

125 M Ft
4 + 1 szoba
223 m²
Csempeszkopács
Eladó családi ház

Csempeszkopács

119 M Ft
8 szoba
344 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

89 M Ft
9 + 1 szoba
292 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

110.606 M Ft
4 szoba
160 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

160.318 M Ft
5 szoba
200 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely