River Life

Eladó családi ház
Szolnok

55 000 000 Ft55 M Ft 785 714 Ft/m2
70 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 550 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 367
Balázs Nikoletta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Álomház Szolnokon, az Alcsi városrészben – a Holt-Tisza szomszédságában, saját stéghasználattal!

Ha olyan otthont keres, ahol a természet közelsége, a nyugalom és a városi kényelem tökéletes harmóniában találkozik, akkor ezt a különleges szolnoki családi házat imádni fogja!

Szolnok kedvelt, kertvárosias hangulatú részén, mindössze 300 méterre a Holt-Tiszától, eladó egy 3 szintes, szuterénes családi ház, amely igazi ritkaság: saját stég használati lehetőséggel – horgászat, csónakázás, esti séták a vízparton… itt mindez a mindennapok része lehet!

A ház főbb jellemzői:

-2 szint + szuterén – rengeteg lehetőség és tér a család minden tagjának, 70 nm, alsó szinten nappali,konyha, fürdő és WC, felső szinten 1 nagy szoba erkéllyel, a szuterén helyiségben egy nagy szoba, tárolóval

-Borovi fa nyílászárók, hangulatos zsalugáterekkel

-Gáz cirkó fűtés, valamint klíma – komfort minden évszakban

-Praktikus, jól kihasználható szuterén rész
-Garázs
Extra, amitől igazán különleges:
A telken található egy nyári konyha, benne fűthető szobával, így vendégházként, hobbiszobának vagy akár külön lakrésznek is tökéletes.

Műhely és tárolók – a barkácsolók álma!
Az ingatlanhoz tartozik műhely, valamint több szerszámos tároló, így minden eszköznek megvan a helye – ideális választás azoknak, akik szeretnek alkotni, szerelni vagy kertészkedni.

Kert, ami igazi ékszerdoboz!
A 550 nm-es, gondozott telek minden évszakban élményt nyújt:
-fúrt kút a kényelmes locsoláshoz
-romantikus rózsalugas, ami igazi mediterrán hangulatot ad
-külön kialakított sütögető, grillező helyiség, ahol baráti esték és családi összejövetelek garantáltak
Képzelje el a nyári estéket: grill illat, beszélgetés, nevetés, majd egy rövid séta a Holt-Tiszához…

Ez nem csupán egy ház – ez egy életstílus.

Ne maradjon le erről a ritka lehetőségről!
Hívjon bizalommal, és nézze meg személyesen – az élmény garantált!
Lakáshitel, Otthon start ügyintézése ingyenes!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

0 szobás családi házak ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
786 e Ft
585 e Ft -34%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
55 M Ft m Ft
113.7 m Ft 52%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó családi házak a környékről

Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

42.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Tiszaroff, Aradi út
Eladó családi ház

Tiszaroff

11 M Ft
2 szoba
78 m²
Jászárokszállás
Eladó családi ház

Jászárokszállás

21.5 M Ft
2 szoba
45 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

120 M Ft
3 + 4 szoba
296 m²
Nagyrév, Kossuth út
Eladó családi ház

Nagyrév

24.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Mezőtúr
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
3 szoba
141 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

110 M Ft
5 szoba
149 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

20.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

34 M Ft
6462 m²
69 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

158 M Ft
5 + 2 szoba
175 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

25 M Ft
4 + 1 szoba
200 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

120 M Ft
3 + 4 szoba
296 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

75 M Ft
3 szoba
168 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

30 M Ft
2 szoba
70 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Szolnok, Szandaszőlős, Gátőr utca
Eladó családi ház

Szolnok

63.9 M Ft
4 szoba
133 m²
Jászberény, Tőtevény tanya
Eladó családi ház

Jászberény

99.9 M Ft
6 szoba
229 m²
Kenderes
Eladó családi ház

Kenderes

13 M Ft
3 szoba
105 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

49.9 M Ft
450 m²
100 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

79.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft