Avico Greentop

Eladó családi ház
Szolnok

+ 8 kép 1/11
65 000 000 Ft65 M Ft 833 333 Ft/m2
4 szoba
78 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 359 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Rimóczi Ágnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Teljeskörűen felújított családi ház eladó Szolnok- Pletykafalu városrészén
- 78nm belső hasznos alapterület,
- tégla falazat,
- 3 külön nyíló szoba, + nappali,
- új külső szigetelés,
- új aljzatbeton,
- új villanyvezeték, H- tarifa,
- új szennyvíz és vízvezetékek,
- új belső burkolatok,
- új külső és beltéri nyílászárók,
- új tető,
- új hűtő- fűtő klímák, melyek a fűtést is biztosítják,
- 359nm telek.
Csendes, rendezett utcában. Közelben boltok, buszmegálló, iskola.
Tekintse meg új Otthonát!
Az ingatlan per-és tehermentes, azonnal költözhető!

Irodánkban bankfüggetlen hitelügyintézéssel állunk ügyfeleink rendelkezésére.

A hirdetésben szereplő információk a megbízótól származnak, azért az iroda felelősséget nem vállal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
833 e Ft
602 e Ft -38%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
65 M Ft m Ft
66.4 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó családi házak a környékről

Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft
6 szoba
166 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

110 M Ft
5 szoba
149 m²
Mezőtúr, Tündér
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
1 szoba
85 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

26 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Szolnok, Katonaváros
Eladó családi ház

Szolnok

88 M Ft
3 szoba
178 m²
Szolnok, Katonaváros
Eladó családi ház

Szolnok

24 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Kisújszállás
Eladó családi ház

Kisújszállás

119 M Ft
6 szoba
464 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

39.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Szolnok, Katonaváros
Eladó családi ház

Szolnok

57 M Ft
4 szoba
105 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

20.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

79.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

118 M Ft
1 szoba
190 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

49.9 M Ft
450 m²
100 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

73.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft
2 + 2 szoba
194 m²
Szolnok, Katonaváros
Eladó családi ház

Szolnok

88 M Ft
3 szoba
178 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

42.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Szolnok, Déli városrész, Alvégi utca
Eladó családi ház

Szolnok

16.9 M Ft
7 szoba
86 m²
Szolnok, Katonaváros
Eladó családi ház

Szolnok

119.9 M Ft
5 + 2 szoba
245 m²
Szolnok
Eladó családi ház