River Life

Eladó családi ház
Szolnok

+ 17 kép 1/20
89 900 000 Ft89.9 M Ft 725 000 Ft/m2
4 szoba
124 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 593 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 565
Csillik Hajnalka EV
Csillik Hajnalka EV

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szolnok - Szandaszőlősön kínálom eladásra az AZONNAL KÖLTÖZHETŐ új építésű földszintes családi házat.

Az eladó új építésű családi ház összes hasznos lakóterülete 124,31 m2. Kialakításra került napfényes, világos amerikai konyhás nappali + 3 külön nyíló szoba, fürdőszoba WC-vel, külön WC.
Telek területe: 593 m2

Az eladó családi ház főbb jellemzői: • HB 30-as tégla falazat + 15 cm homlokzati szigetelés • extra szigetelésű 3 rétegű műanyag nyílászárók • redőnyök • minőségi beltéri ajtók • megbízható ARISTON kondenzációs kombi gázkazán, padlófűtéssel • életre szóló LEIER tetőcserép • antracit ereszcsatorna • új kerítés

Bővebb műszaki tartalomért keressen bizalommal!
Várom megtisztelő hívását a hét minden napján!

Hitelügyintézésben független hitelszakértő kollégám tud segíteni!

Az irányára: 89,9 M Ft

Eladó az Ön Ingatlana is? Szeretne magas minőségben és a legkedvezőbb áron értékesíteni? Keressen bizalommal!

Az alábbi elérhetőségeken keresztül állok rendelkezésre:
Csillik Hajnalka Ingatlanközvetítő
+36 30 565 3177
csillik.ingatlan@gmail.com
5000 Szolnok, Ady Endre út 46.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
725 e Ft
636 e Ft -14%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
89.9 M Ft m Ft
68 m Ft -32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó családi házak a környékről

Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

52.8 M Ft
1 + 3 szoba
131 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

67.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

23 M Ft
3 szoba
72 m²
Mezőtúr
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
3 szoba
141 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

119.9 M Ft
5 + 2 szoba
245 m²
Szolnok, Szandaszőlős, Gátőr utca
Eladó családi ház

Szolnok

63.9 M Ft
4 szoba
133 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

24 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Berekfürdő
Eladó családi ház

Berekfürdő

27.5 M Ft
3 szoba
110 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

73.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

99.9 M Ft
6 szoba
230 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

30 M Ft
2 szoba
70 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

20.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

158 M Ft
5 + 2 szoba
175 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

118 M Ft
1 szoba
190 m²
Kenderes
Eladó családi ház

Kenderes

13 M Ft
3 szoba
105 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

79.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Tiszaroff, Aradi út
Eladó családi ház

Tiszaroff

11 M Ft
2 szoba
78 m²
Szolnok, Déli városrész, Alvégi utca
Eladó családi ház

Szolnok

16.9 M Ft
7 szoba
86 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

49.9 M Ft
450 m²
100 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

64 M Ft
3 szoba
130 m²
Kisújszállás
Eladó családi ház

Kisújszállás

119 M Ft
6 szoba