Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Szolnok

+ 9 kép 1/12
65 000 000 Ft65 M Ft 902 778 Ft/m2
3 szoba
72 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 359 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 382
Szűcsné Gellér Katalin
Jászberény. OTPIP SzeMi

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

AZONNAL KÖLTÖZHETŐ CSALÁDI HÁZ! Eladó Szolnok frekventált részén, Pletykafaluban egy teljes körűen felújított 72,9 m2-es 3 szobás családi ház 359 nm telken. Az ingatlanon minden jelentős felújítás megtörtént: új tetőszerkezet, modern víz- és csatornahálózat, valamint komplett elektromos hálózat várja az első lakókat. A belső terek modern burkolatokat és új szanitereket kaptak, a fűtésről pedig korszerű, rendkívül gazdaságos levegő-levegő hőcserélős rendszer gondoskodik, amelyhez a kedvezményes H tarifa bekötése már folyamatban van. A kivitelezés az utolsó simításoknál tart, így Ön egy frissen elkészült, tiszta és energiatakarékos otthonba költözhet. Szomszédság kiváló, nyugodt, családbarát környezetben.
Az ingatlan 1/1-es tulajdonú, tehermentes, kifizetés után azonnal költözhető. Amennyiben az ingatlan megvásárlásához hitelre van szüksége, úgy az OTP Bank kedvezményes hitelkonstrukcióit tudom ajánlani. Az ingatlanra a babaváró hitel, megfelelő személyi feltételek mellett felvehető! Keressen bizalommal, tekintsük meg együtt! Az adásvétel lebonyolításához korrekt ügyvédi közreműködést tudunk ajánlani. Érdeklődés esetén várom hívását! Keressen bizalommal a részletekért!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

65000000 Ft

Referencia szám: M318107

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
903 e Ft
606 e Ft -49%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
65 M Ft m Ft
56.8 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó családi házak a környékről

Tiszaroff, Aradi út
Eladó családi ház

Tiszaroff

11 M Ft
2 szoba
78 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

15.5 M Ft
3 szoba
78 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

42.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft
2 + 2 szoba
194 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

24 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

158 M Ft
5 + 2 szoba
175 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

25 M Ft
4 + 1 szoba
200 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

99.9 M Ft
6 szoba
230 m²
Jászladány, Fekete Pál utca
Eladó családi ház

Jászladány

8 M Ft
2 szoba
53 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Mezőtúr
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
3 szoba
141 m²
Tiszaföldvár
Eladó családi ház

Tiszaföldvár

25.5 M Ft
2 szoba
140 m²
Kisújszállás
Eladó családi ház

Kisújszállás

119 M Ft
6 szoba
464 m²
Jászárokszállás
Eladó családi ház

Jászárokszállás

21.5 M Ft
2 szoba
45 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

39.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft
6 szoba
166 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

57 M Ft
4 szoba
105 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

110 M Ft
5 szoba
149 m²
Kőtelek
Eladó családi ház

Kőtelek

11.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Mezőtúr, Tündér
Eladó családi ház

Mezőtúr