Metrodom

Eladó családi ház
Szolnok

+ 17 kép 1/20
124 900 000 Ft124.9 M Ft 624 500 Ft/m2
5 szoba
200 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 720 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 963
Dalocsa István
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szandaszőlős csendes utcájában családi ház eladó!

Vásároljon a piaci ár alatt! Ingatlanunk 20%-kal olcsóbb a környeztő hasonló adottságú házaknál.

Az ingatlan egyedi tervezésű, földszint plusz tetőtér beépítéssel 200 m2.

A telek 720 m2, amelyen egy sütögető rész, illetve egy fedett pihenő sziget kialakításra került.

A ház kényelmét több terasz is biztosítja ( a földszinti 36 m2, emelti 3 és 10 m2 ). A kazánház, a ház alatti pincében (40 m2), a gázkazán, vegyestüzelésű kazán és 2 m3-es melegvíz tartály került elhelyezésre.

Az ingatlanon 2025 második felében külső és belső teljes felújítás történt, amely minden apró részletre kiterjedt.

A klíma berendezések bővítésével, minden szoba klimatizált lett, így 7 db fűtő-hűtő készülékkel rendelkezik a ház, amely egy harmadik fütési lehetőséget is biztosít.

- terasz

- garázs (15m2)

Emelet:

- közösségi tér

- 4 szoba

- fürdőkádas két mosdós fürdőszoba

- gardrob

-különálló WC mosdóval

- 2 db terasz

- tároló

Közelében modern, új építésű családi házak találhatók, pár perc sétával minden infrasrtuktúra elérhető.

Ez a modern családi ház, minden igényt kielégít ami egy kellemes otthonhoz szükséges.

Hivjon bizalommal, nézzük meg együtt ezt a csodálatos házat.

Keressen akkor is ha hasonló ingatlana van - szívesen segítek az értékesítésben.

A hirdetésben szereplő információk az eladótól származnak, pontosságáért felelőséget nem vállalunk.

Irányár: 124,9M

Érd: 30 963 2077

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
625 e Ft
609 e Ft -2%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
124.9 M Ft m Ft
122.2 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó családi házak a környékről

Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft
2 + 2 szoba
194 m²
Szolnok, Katonaváros
Eladó családi ház

Szolnok

88 M Ft
3 szoba
178 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

26 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

34 M Ft
6462 m²
69 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

30 M Ft
2 szoba
70 m²
Mezőtúr
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
3 szoba
141 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

30 M Ft
2 szoba
70 m²
Nagyrév, Kossuth út
Eladó családi ház

Nagyrév

24.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

39.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

25 M Ft
4 + 1 szoba
200 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

110 M Ft
5 szoba
149 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Jászárokszállás
Eladó családi ház

Jászárokszállás

21.5 M Ft
2 szoba
45 m²
Szolnok, Katonaváros
Eladó családi ház

Szolnok

158 M Ft
5 + 2 szoba
175 m²
Szolnok, Katonaváros
Eladó családi ház

Szolnok

119.9 M Ft
5 + 2 szoba
245 m²
Szolnok, Katonaváros
Eladó családi ház

Szolnok

57 M Ft
4 szoba
105 m²
Jászberény, Tőtevény tanya
Eladó családi ház

Jászberény

99.9 M Ft
6 szoba
229 m²
Szolnok, Déli városrész, Alvégi utca
Eladó családi ház

Szolnok

16.9 M Ft
7 szoba
86 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

20.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

34 M Ft