City Pearl

Eladó családi ház
Szolnok, Alcsi városrész, Bimbó

+ 2 kép 1/5
79 900 000 Ft79.9 M Ft 1 024 359 Ft/m2
3 szoba
78 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 195 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 606
Kontor Péter
Árkádia Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szolnok egyik kedvelt utcájában, megvásárolható egy újépítésű, kulcsrakész, energiatakarékos, 78 nméteres családi ház, mely 195 nméteres telken, legmodernebb őko technológiákkal épült, így biztosítva az alacsony rezsiköltséget. A fűtést padlófűtés és hűtő-fűtő klíma biztosítja. Az energiaellátást napelem rendszer segíti valamint a H tarifa rendszer, egy Magyarországon elérhető, kedvezményes árú villamosenergia-tarifa. A házon 15 cm-es korszerű hőszigetelés található, és három rétegű nyílászárók.
A családi házban három szoba, nappali, étkező-konyha, fürdőszoba, külön mosdó áll rendelkezésre.
Az ingatlan közelében van iskola, óvoda, bolt, játszótér, gyógyszertár, és jó a közlekedés is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
1024 e Ft
606 e Ft -69%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
79.9 M Ft m Ft
56.8 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok, Alcsi városrész, Bimbó

Eladó családi házak a környékről

Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

30 M Ft
2 szoba
70 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

15.5 M Ft
3 szoba
78 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

158 M Ft
5 + 2 szoba
175 m²
Kenderes
Eladó családi ház

Kenderes

13 M Ft
3 szoba
105 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

99.9 M Ft
6 szoba
230 m²
Tiszaföldvár
Eladó családi ház

Tiszaföldvár

25.5 M Ft
2 szoba
140 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

57 M Ft
4 szoba
105 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft
2 + 2 szoba
194 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

49.9 M Ft
450 m²
100 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

20.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

20.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

119.9 M Ft
5 + 2 szoba
245 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

79.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft
2 + 2 szoba
194 m²
Berekfürdő
Eladó családi ház

Berekfürdő

27.5 M Ft
3 szoba
110 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

64 M Ft
3 szoba
130 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

23 M Ft
3 szoba
72 m²
Szolnok, Déli városrész, Alvégi utca
Eladó családi ház

Szolnok

16.9 M Ft
7 szoba
86 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

79.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

73.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

24 M Ft
2 + 1 szoba