NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Szolnok

+ 1 kép 1/4
89 900 000 Ft89.9 M Ft 1 021 591 Ft/m2
3 szoba
88 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 267 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 606
Kontor Péter
Árkádia Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szolnok egyik kedvelt utcájában, megvásárolható egy újépítésű, kulcsrakész, energiatakarékos, 88 nméteres családi ház, mely 267 nméteres telken, legmodernebb őko technológiákkal épült, így biztosítva az alacsony rezsiköltséget. A fűtést padlófűtés és hűtő-fűtő klíma biztosítja. Az energiaellátást napelem rendszer segíti valamint a H tarifa rendszer, egy Magyarországon elérhető, kedvezményes árú villamosenergia-tarifa. A házon 15 cm-es korszerű hőszigetelés található, és három rétegű nyílászárók.
A családi házban három szoba, nappali, étkező-konyha, fürdőszoba, külön mosdó áll rendelkezésre.
Az ingatlan közelében van iskola, óvoda, bolt, játszótér, gyógyszertár, és jó a közlekedés is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
1022 e Ft
606 e Ft -69%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
89.9 M Ft m Ft
56.8 m Ft -58%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó családi házak a környékről

Jászfényszaru
Eladó családi ház

Jászfényszaru

36.9 M Ft
1080 m²
80 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

75 M Ft
3 szoba
168 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft
2 + 2 szoba
194 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

158 M Ft
5 + 2 szoba
175 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

34 M Ft
6462 m²
69 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

24 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

119.9 M Ft
5 + 2 szoba
245 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

118 M Ft
1 szoba
190 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

30 M Ft
2 szoba
70 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

99.9 M Ft
6 szoba
230 m²
Szolnok, Szandaszőlős, Gátőr utca
Eladó családi ház

Szolnok

63.9 M Ft
4 szoba
133 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

39.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

15.5 M Ft
3 szoba
78 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

20.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Jászárokszállás
Eladó családi ház

Jászárokszállás

21.5 M Ft
2 szoba
45 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

42.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

25 M Ft
4 + 1 szoba
200 m²
Kisújszállás
Eladó családi ház

Kisújszállás

119 M Ft
6 szoba
464 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

79.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft
2 + 2 szoba
194 m²
Mezőtúr, Tündér
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
1 szoba
85 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok