BAM Living

Eladó családi ház
Szigetszentmárton

+ 13 kép 1/16
149 900 000 Ft149.9 M Ft 832 778 Ft/m2
5 szoba
180 m²
építés éve:1986

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 420 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, KábelTV
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bagó Zsuzsanna
Otthon Centrum Szigethalom

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Újabb KÖZVETLEN VÍZPARTI ingatlan a kínálatomban (Szigetszentmárton)

✅️ gyönyörűen felújított, újszerű, háromszintes ház
✅️ téglaépítésű, 5 cm dryvit szigetelés
✅️ 5 szoba, minden szinten fürdőszoba (összesen 3 fürdő, 4 mosdó)
✅️ IKEÁS beépített konyhabútor
✅️ Fűtési rendszer (gáz és villany): alsó szinten padlófűtés és kandalló, többi szinten lapradiátor.
✅️ minden szinten klíma (összesen 5 db)
✅️ kertész által tervezett és parkosított kert automata öntözőrendszerrel
✅️ 6 személyes WELLIS jacuzzi az árban
✅️ hatalmas szaletli, napozóterasz
✅️ kemence a parton, kerti sütögető, bográcsozási lehetőség
✅️ riasztóval és kamerával felszerelt
✅️ vízre panorámás erkély
✅️ dupla telek: 420 m2, melyen kerti tároló is található
✅️ riasztható hajógarázs elektromos csörlővel
✅️ két saját stég, az egyik paddal

Teljes berendezéssel eladó!

Horgászoknak, valamint motorcsónakázást és vízi sportok (kajak, kenu, sup) kedvelőinek mindenképpen ajánlom !

Elosztása:

● konyha, étkező
● nappali
● 4 hálószoba
● 3 fürdőszoba
● 4 wc
● kazánház
● gardrób
● mosókonyha

Az ingatlan akár szállásként bérbeadható 13 fő kényelmes elhelyezésével.

Ha kijön megnézi, nem akar majd hazamenni!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Szigetszentmártonban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigetszentmárton m² ár
833 e Ft
567 e Ft -47%
Ennek az ára
Szigetszentmárton átlagár
149.9 M Ft m Ft
110.2 m Ft -36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmárton

Eladó családi házak a környékről

Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Szigetszentmárton
Eladó családi ház

Szigetszentmárton

72.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Szigetszentmárton
Eladó családi ház

Szigetszentmárton

74.9 M Ft
4 szoba
82 m²
Szigetszentmárton
Eladó családi ház

Szigetszentmárton

139 M Ft
5 szoba
165 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Szigetszentmárton
Eladó családi ház

Szigetszentmárton

64.9 M Ft
2 szoba
84 m²
Szigetszentmárton
Eladó családi ház

Szigetszentmárton

139 M Ft
5 szoba
210 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Szigetszentmárton
Eladó családi ház

Szigetszentmárton

72.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Szigetszentmárton
Eladó családi ház

Szigetszentmárton

72.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Szigetszentmárton
Eladó családi ház

Szigetszentmárton

94.9 M Ft
14 szoba
700 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Szigetszentmárton