Avico Greentop

Eladó családi ház
Szigetszentmárton, földszint

+ 17 kép 1/20
139 000 000 Ft139 M Ft 842 424 Ft/m2
5 szoba
165 m²
földszint
építés éve:1998

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 767 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 229
Hajas Zsuzsanna
Leéb és Fia Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Két generációs luxus ingatlan eladó!!!
Szigetszentmárton csendes, nyugodt utcájában kínálom eladásra ezt a kiváló adottságokkal rendelkező, szigetelt, minőségi anyagokból, praktikus kialakítással épült, és 2022-ben felújított, 3 szinten 165 nm, tehermentes családi házat, 767 nm összközműves, parkosított telekkel. Az ingatlan a méretéhez képest, alacsony rezsivel rendelkezik.
Elrendezése földszint, tágas előtér beépített szekrényekkel, konyha (a konyhabútor a háztartási gépekkel az eladás részét képezi), nappali-étkező, kádas fürdőszoba wc-vel, külön wc.
Emelet: átrium jellegű, közlekedő, 3 szoba, zuhanyzós fürdőszoba wc-vel.
Fűtött szuterén: tároló helyiségek, kazánház, mosókonyha, garázs, medence gépház.
A fűtést új gázkazán biztosítja radiátoros és padlófűtéses hőleadással, a meleg vizet pedig villany bojler. A meleget hangulatos kandallóval fokozhatjuk.
Másodlagos fűtésnek a 4 db nagy teljesítményű hűtő-fűtő inverteres klíma is megfelel. H tarifa igényelhető.
A nyílászárók fából készültek, hőszigetelt üvegezéssel, redőnnyel-szúnyoghálóval szereltek.
A 26 nm fedett terasz, ahol egyedi konyha lett kialakítva, tökéletes kikapcsolódást nyújt a családnak, baráti társaságnak.
Gépjárművel elektromos kapun keresztül jövünk be a viacolorral kirakott bejárón, akár 4-5 autóval kényelmesen parkolhatunk a garázson kívül is.
A csodálatos, parkosított kert külön fejezetet érdemelne, melynek locsolása fúrt kútról megoldott. Kerti grillezővel, pihenőhelyek kialakításával, fedett medencével a maximális nyugalmat, biztosítja.
A telken, a nagy háztól függetlenül, egy önálló, külön bejáraton megközelíthető 45 nm takaros kis házacskát találunk, melyben víz-csatorna, villany van, a fűtése klímával és elektromos panellel megoldott.
Elrendezése, előtér, konyha, nappali-étkező, zuhanyzós fürdőszoba wc-vel, Az emeleten, a tetőtérben, egy légterű hálószoba. Ennek köszönhetően az ingatlan tökéletesen alkalmas 2 generáció együtt élésére.
Extrákból egy kis ízelítő: fedett terasz konyhával, sütővel, kerti grill, parkosított udvar, klímák, kamera és riasztó rendszer, nagyméretű fűthető medence, kert tárolók, fúrt kút, stb.
Infrastruktúra nagyon jó, boltok, Hév, buszok 5 perc gyalog, a Duna part is egy kellemes, rövid sétára található.
Összességében az ingatlan műszakilag és esztétikailag kifogástalan, újszerű állapotban van, a tulajdonos gondoskodása, odafigyelése tükröződik vissza, rendkívül hangulatos, melyet már az első pillanatban érzünk, ahogy belépünk.
Az ingatlan hitelezető, kedvezményes hitelek is igénybe vehetők rá.
Irány ár: 139.000.000,- Ft [ LC7869]

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Szigetszentmártonban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigetszentmárton m² ár
842 e Ft
567 e Ft -49%
Ennek az ára
Szigetszentmárton átlagár
139 M Ft m Ft
110.2 m Ft -26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmárton, földszint

Eladó családi házak a környékről

Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Szigetszentmárton
Eladó családi ház

Szigetszentmárton

127 M Ft
3 szoba
150 m²
Szigetszentmárton
Eladó családi ház

Szigetszentmárton

127 M Ft
3 szoba
150 m²
Szigetszentmárton
Eladó családi ház

Szigetszentmárton

64.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Szigetszentmárton
Eladó családi ház

Szigetszentmárton

153 M Ft
4 szoba
230 m²
Szigetszentmárton
Eladó családi ház

Szigetszentmárton

98.2 M Ft
4 + 2 szoba
170 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Szigetszentmárton
Eladó családi ház

Szigetszentmárton

71.9 M Ft
4 szoba
82 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Szigetszentmárton
Eladó családi ház

Szigetszentmárton

94.9 M Ft
14 szoba
700 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Szigetszentmárton
Eladó családi ház

Szigetszentmárton

51.9 M Ft