Seven Pearl

Eladó családi ház
Szigethalom

+ 12 kép 1/15
99 990 000 Ft99.99 M Ft 1 030 825 Ft/m2
4 szoba
97 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624814335
Ujvári Dorottya
Duna House - Halásztelek

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szigethalom egyik legkedveltebb részén kínáljuk megvételre ezt a kiemelkedő minőségben épült, modern családi házat. A környék infrastruktúrája elsőrangú: néhány perc alatt elérhető tömegközlekedés, bevásárlóközpont, valamint iskola és óvoda is.

A ház elegáns, jól átgondolt belső kialakítása magában foglal három különálló hálószobát és impozáns méretű, napfényes élettereket.

A legmodernebb hőszivattyús rendszer energiahatékony működést biztosít, míg a beépített redőnyök és precíz kivitelezés tovább erősítik az ingatlan prémium színvonalát.

A nappaliból kilépve egy hangulatos, fedett terasz tárul elénk, mely tökéletes helyszíne a reggeli kávénak vagy az esti pihenésnek. A gondosan karbantartott, rendezett udvar harmonikus környezetet teremt, amely még tovább növeli az otthon értékét.

Vevőink számára a hitelügyintézés teljesen ingyenes, és ügyvéd kiválasztásában, illetve a teljes adásvételi folyamat lebonyolításában segítséget nyújtunk.
Megtekintés egyeztetéséhez kérem, keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Szigethalmon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigethalom m² ár
1031 e Ft
780 e Ft -32%
Ennek az ára
Szigethalom átlagár
99.99 M Ft m Ft
101.5 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigethalom

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

131 M Ft
5 szoba
138 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

100 M Ft
5 + 1 szoba
200 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

111 M Ft
4 szoba
134 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

141.99 M Ft
7 szoba
186 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

259.9 M Ft
7 szoba
300 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

129.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

139 M Ft
4 szoba
110 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

129.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

111 M Ft
4 szoba
134 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

129.5 M Ft
5 szoba