NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Szentendre

+ 15 kép 1/18
147 900 000 Ft147.9 M Ft 1 332 432 Ft/m2
4 szoba
111 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1010 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 419
Végh Virág
Living Home Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szentendre belvárosában 182,71 nm-es, 1940-ben épült nagypolgári ingatlan eladó.

Nettó lakóterület: 111 nm.

Telek mérete: 1010 nm. Parkosított kert.

Garázs mérete: 42 nm. Több autó is parkolhat a telken.

Fedett terasz mérete: kb. 15,4 nm, beépíthető, plusz egy szobává alakítható.

Az épület alatt pince található, mérete 20,7 nm. A tetőtér beépíthető. Energetikai tanúsítvánnyal rendelkezik.

Az ingatlan elosztása: nappali, három hálószoba, külön konyha, fürdőszoba, előszoba. Fűtése cserépkályha és gázkazán.

Az ingatlan egyéni ízlés alapján felújítandó.

A telek méretéből adódóan hozzáépítés is lehetséges.

Szép, értékes ingatlan remek helyen!

Várjuk megtisztelő hívását!

Az adatok tájékoztató jellegűek.

English:

For sale a 182,71 sqm large residential property built in 1940 in the centre of Szentendre.

Living space: 111 sqm.

Plot size: 1010 sqm. Landscaped garden.

Garage size: 42 sqm. Parking for several cars on the property.

Terrace: 15,4 sqm.

Under the building there is a cellar. The attic can be built on. The building has an energy certificate.

Distribution of the property: living room, three bedrooms, separate kitchen, bathroom, hall. Heating by tiled stove and gas boiler.

The property can be renovated to individual taste.

Due to the size of the plot, it is also possible to add an annex.

Beautiful, valuable property in a great location!

We look forward to your call!

The data is for information only.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

4 szobás családi házak ára Szentendrén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szentendre m² ár
1332 e Ft
1206 e Ft -11%
Ennek az ára
Szentendre átlagár
147.9 M Ft m Ft
177.6 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szentendre

Eladó családi házak a környékről

Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

900 M Ft
5 szoba
368 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

900 M Ft
5 szoba
368 m²
Szentendre, Alma utca
Eladó családi ház

Szentendre

168 M Ft
6 szoba
200 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

900 M Ft
5 szoba
368 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

350 M Ft
4 szoba
243 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

159.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

110 M Ft
4 szoba
72 m²
Szentendre, Barackvirág utca
Eladó családi ház

Szentendre

132 M Ft
5 szoba
115 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

119.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

132 M Ft