BAM Living

Eladó családi ház
Szentendre

+ 9 kép 1/12
900 000 000 Ft900 M Ft 2 445 652 Ft/m2
5 szoba
368 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Telekméret: 1200 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 622
Virág Olga
Szentendre Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

SZENTENDRÉN A PISMÁNYBAN, ÖRÖK PANORÁMÁS, EXKLUZÍV LUXUS INGATLAN !!!!

HIBRID HÁZ, 3 SZINTEN- 368 nm-es új építésű minimál stílusban épülő, MEDENCÉS ház eladó.
Az épület amerikai konyha nappaliból és 4 db hálószobából áll.
Az emeleti szinthez egy csodálatos, 46 nm-es terasz kapcsolódik, melyen élvezheti leendő tulajdonosa a NYUGALMAT, JÓ LEVEGŐT ÉS A PAZAR KILÁTÁST!
Tartozik hozzá egy 60 nm-es délnyugati tájolású PANORÁMÁS ZÖLD TERASZ - WELLNESS RÉSZLEG és egy akár 3 gépkocsi beállására is alkalmas 60 nm-es garázs.
Az épület a mai kor igényeinek megfelelő anyagok felhasználásával, igényes kivitelezéssel épül.
A hibridház a modern és a hagyományos építőanyagok kevert felhasználásával, a fosszilis és megújuló energiahordozók együttes felhasználásával működtetett rendszer. Gyakorlatilag a passzív ház még energiahatékonyabb változata, amely A+ energiabesorolású otthont eredményez.

FŰTÉSI RENDSZER: HIBRID- A hibrid rendszerek ma az egyik legmodernebb technológiát képviselik, egyszerre hatékonyak és energiatakarékosak.

PANORÁMÁS MEDENCÉVEL rendelkezik ahonnan a lenyűgöző naplementét nézheti.

Ajánlom azoknak, akiknek fontos a belváros közelsége, de mégis nyugodt, csendes környéken képzelik el az életüket és nem utolsó sorban szeretnek pazar panorámára ébredni.

Nincs is annál szebb, mint amikor a hatalmas teraszáról követheti a színpompás naplementét…

További kérdések esetén, keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

5 szobás családi házak ára Szentendrén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szentendre m² ár
2446 e Ft
1073 e Ft -128%
Ennek az ára
Szentendre átlagár
900 M Ft m Ft
245.5 m Ft -267%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szentendre

Eladó családi házak a környékről

Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

99.999 M Ft
4 szoba
73 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

900 M Ft
5 szoba
360 m²
Szentendre, Árboc utca
Eladó családi ház

Szentendre

79 M Ft
4 szoba
102 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

900 M Ft
5 szoba
368 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

369.9 M Ft
5 szoba
230 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

369 M Ft
5 szoba
230 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

900 M Ft
5 szoba
368 m²
Szentendre, Alma utca
Eladó családi ház

Szentendre

168 M Ft
6 szoba
200 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

529.9 M Ft
6 szoba
325 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

209.9 M Ft
5 szoba
178 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

110 M Ft
4 szoba
72 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

132 M Ft
5 szoba
115 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

273.277 M Ft
8 szoba
482 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele