City Pearl

Eladó családi ház
Székesfehérvár

+ 1 kép 1/4
90 900 000 Ft90.9 M Ft 811 607 Ft/m2
5 szoba
112 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 429
Légyotthon.hu Ingatlaniroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Székesfehérvár-Feketehegy kertvárosias, új építésű környezetében kínáljuk megvételre ezt a 112 m²-es, önálló családi otthont.

A körbekerített telekkel rendelkező ház 4 szoba + nappalis elrendezéséhez két fürdőszoba, egy gardrób, és mosókonyha társul, így kényelmes, jól szervezett életteret biztosít akár nagyobb család számára is. Átgondolt kialakításának köszönhetően minden helyisége praktikusan szolgálja a nyugodt családi életet.

A nappaliból közvetlen kapcsolat nyílik a pergolával fedett teraszra, amely ideális helyszíne lehet közös étkezéseknek, beszélgetéseknek vagy egy nyugodt pihenésnek. A kert mérete elegendő teret kínál játékra, kikapcsolódásra, akár kisebb kertészkedésre is. Az udvaron két autó számára térkövezett beálló áll rendelkezésre.

A korszerű műszaki tartalom hosszú távon is biztos alapot nyújt: hőszivattyús padlófűtés, hőszigetelt nyílászárók és energiatakarékos kialakítás gondoskodik a kényelmes és gazdaságos fenntartásról. A klimatizált kialakítás a nyári hónapokban is kellemes belső hőmérsékletet biztosít.

Szerkezeti jellemzők:
- 30-as Porotherm tégla falazat
- 10-es Porotherm válaszfalak
- hőszigetelt, 3 rétegű, 6 kamrás műanyag nyílászárók redőnyökkel (fehér színben)
- minőségi, kezelt fa tetőszerkezet antracit színű cserépfedéssel
- 15 cm-es homlokzati hőszigetelés
- fehér színű vakolat

Gépészet:
- 8,5 kW-os hőszivattyúról üzemelő padlófűtés
- hőszivattyú által üzemeltetett, 200 literes, melegvizes puffer tartály
- 3 x 20A, túlfeszültség elleni védelemmel, életvédelmi fi-relével
- H-tarifa
- 3,5 kW-os, inverteres klíma

Kulcsrakész vételár tartalmazza:
- választható hidegburkolatok 10 000 Ft/m2 árig
- választható melegburkolatok 5 000 Ft/m2 árig
- választható szaniterek
- választható beltéri ajtók 80 000 Ft/db árig
- 1 db inverteres klíma
- pergolás terasz
- térkövezett autóbeálló 2 autó számára
- 3D kerítés a telekhatár körül
- riasztó előkészítés

Kulcsrakész vételár tartalmazza (előre egyeztetett felár ellenében kérhető):
- riasztó
- fedett terasz

Átadás a szerződéskötéstől számított 6-8 hónap.

Ha olyan otthont keres, ahol minden adott egy kiegyensúlyozott, kényelmes élethez, ezt érdemes megnéznie.

Keressen minket bizalommal, segítünk megtalálni új otthonát.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

5 szobás családi házak ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
812 e Ft
761 e Ft -7%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
90.9 M Ft m Ft
162.2 m Ft 44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár

Eladó családi házak a környékről

Velence
Eladó családi ház

Velence

80 M Ft
6 szoba
200 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

179 M Ft
6 szoba
200 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Adony
Eladó családi ház

Adony

8 M Ft
2 szoba
30 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

194.9 M Ft
4 szoba
188 m²
Székesfehérvár, Öreghegy, Fiskális út
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
190 m²
Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

120 M Ft
1 szoba
49 m²
Lepsény, Róka sétány
Eladó családi ház

Lepsény

64.9 M Ft
5 + 1 szoba
203 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

275 M Ft
16 szoba
471 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

120 M Ft
5 szoba
137 m²
Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

89.99 M Ft
1836 m²
559 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
118 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

68.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Mány
Eladó családi ház

Mány

18.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

110 M Ft
12 szoba
340 m²
Bicske, Baboshegy
Eladó családi ház

Bicske

26.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

79.5 M Ft
4 szoba