Aerogate Homes

Eladó családi ház
Székesfehérvár

+ 11 kép 1/14
73 900 000 Ft73.9 M Ft 859 302 Ft/m2
3 szoba
86 m²
építés éve:1974

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 523 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 503
Posztlné Leiti Gabriella
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Vásárláson gondolkodik? Ne habozzon! Fix 3% hitel igényelhető!

Árcsökkenés!

H-004681. Székesfehérváron Maroshegy kedvelt központi részén 523 m2-es kerttel, rendelkező, 86m2-es nappali + 2 szobás, egyszintes családi ház, garázzsal eladó.

Az ingatlan ideális választás családok számára, hiszen a környék nyugodt, és mindössze pár percnyi sétára található iskola, óvoda, boltok és egy bevásárlóközpont is. A legközelebbi bolt mindössze 20 méterre, míg a buszmegálló 2 percre található. A 10-es, 11-es, 40-es és 41-es autóbuszokkal könnyedén megközelíthető.

A ház 1960-as években épült, vastag tégla falazattal, 2020-ban teljes körű felújítás történt, részben az ablakokat is kétrétegű üveggel, redőnnyel és szúnyoghálóval ellátott modern műanyag nyílászárókra cserélték és a házat kívülről egy 5 cm-es szigeteléssel is ellátták a tető és a fűtésrendszer korszerűsítése, a villany , szennyvíz és gázvezeték cseréje megtörtént. A jó állapotú ingatlan melegvizét új (2023) villanybojler, a fűtését gázkazán szolgáltatja, a hőleadás radiátoron keresztül történik. Másodlagos fűtésként inverteres hűtő-fűtő klímák (2023) kerültek beépítésre.
A helyiségek jó minőségű laminált padlóval és járólappal burkoltak. A tető zsindely fedésű.

A házban található a tágas, világos nappali, az ebédlővel, konyha, kamra, 2 szoba, valamint a fürdőszoba és a különálló wc, terasz. A ház tetőtere beépíthető.

A telek körbekerített, gondozott. Itt kapott helyet a kerti pihenőrész, bográcsozó hellyel, valamint a különálló garázs, és a tároló. Az utcafronti rész kb 40 méter, a telek saroktelek.

A vásárláshoz, a jelenleg aktuális családok otthonteremtésére vonatkozó összes támogatás igénybe vehető (OSP fix 3 % hitel, CSOK, Kedvezményes lakáshitel, Babaváró kölcsön, Piaci hitel…)

Eladási irányár: 73,9 M Ft

Ha felkeltette érdeklődését, hívja irodánkat bizalommal, éljen ingyenes, személyre szabott hitelügyintézés szolgáltatásunkkal. Segítünk továbbá adásvételhez szükséges ügyvédi közreműködésben, energetikai tanúsítvány, valamint értékbecslés elkészítésében.

For English details please send us a message or an e-mail, thank you. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 390408

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
859 e Ft
816 e Ft -5%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
73.9 M Ft m Ft
77.5 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár

Eladó családi házak a környékről

Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

99.8 M Ft
2 + 1 szoba
134 m²
Csákvár, Kossuth utca
Eladó családi ház

Csákvár

76 M Ft
1 szoba
181 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

149 M Ft
2 + 2 szoba
150 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

120 M Ft
5 szoba
137 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
118 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

89.9 M Ft
4 szoba
93 m²
Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

94.9 M Ft
3 szoba
113 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
118 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

119 M Ft
7 szoba
238 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

120 M Ft
1 szoba
49 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

275 M Ft
16 szoba
471 m²