Aerogate Homes

Eladó családi ház
Székesfehérvár, Kadocsa, Szilva

+ 15 kép 1/18
146 400 000 Ft146.4 M Ft 915 000 Ft/m2
4 szoba
160 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 913 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 953
Barabás & Barabás Ingatlanközvetítő Bt.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Székesfehérvár, Őrhalomszőlők Városrészben a Szilva utcában van a 2000-ben épített ház. A ház, és a kert nagyon igényesen került kialakítva.
A lakóterület egy szinten 160 nm, (nappali,, három háló, amerikai konyhás étkező, gardrón fürdőszoba, szauna, vendég WC kézmosóval) és ehhez jön ház három oldalát körülvevő 85 nm-es fedett tarasz továbbá a tetőtérben 100 nm -en előkészített, de még nem beépített terület, ahol a tűzfalakon nyílászárók (ablak, teraszajtókkal) beépítésre kerültek.
A fürdőszobában kád és tusoló, valamint innen nyílik a szauna.
A ház részben alápincézett itt került elhelyezésre a ház fűtését, és melegvíz ellátását biztosító két éve teljes körűen felújított kondenzációs kazán, 300 literes melegvíztárolóval.
Az udvaron keringetővel ellátott medence.
Az érdeklődőknek rendelkezésre tudjuk bocsátani az eredeti tervrajzot.
Az ingatlan tehermentes, jelenleg bérlő lakik benne, két hónapos kiköltözési idővel.

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 01.

4 szobás családi házak ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
915 e Ft
991 e Ft 8%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
146.4 M Ft m Ft
127.6 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár, Kadocsa, Szilva

Eladó családi házak a környékről

Velence
Eladó családi ház

Velence

80 M Ft
6 szoba
200 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

89.99 M Ft
1836 m²
559 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

68.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

120 M Ft
5 szoba
137 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

194.9 M Ft
4 szoba
188 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

60 M Ft
3 szoba
110 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

115 M Ft
4 szoba
136 m²
Kulcs
Eladó családi ház

Kulcs

180 M Ft
8 szoba
167 m²
Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

194.9 M Ft
5 + 2 szoba
350 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz

320 M Ft
12 szoba
620 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

36.5 M Ft
2 szoba
46 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Csákvár
Eladó családi ház

Csákvár

29.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
118 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

149 M Ft
2 + 2 szoba
150 m²
Mány
Eladó családi ház

Mány

18.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház