Seven Pearl

Eladó családi ház
Szeged, földszint

1/2
110 000 000 Ft110 M Ft 916 667 Ft/m2
120 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 380 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 338
Farkas Dániel
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Home & People Ingatlanazonosító: #23826

Telefonszám: +3670/3387700 Farkas Dániel

 

AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT, KÉRJEN VISSZAHÍVÁST

SMS-BEN A 0670/6281033-AS TELEFONSZÁMON!

 

Szegeden-Kiskundorozsmán felújítandó családiház eladó

Egyéb paraméterek:

Lakótér 120m2

Telek 380m2

Fűtés: kályha, konvektor

klíma

melléképület

üzlethelység üzemelésére alkalmas.

            Ár.: 110M Ft

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, kérem hívjon bizalommal.

Tel: +36703387700 Farkas Dániel

 

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

0 szobás családi házak ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
917 e Ft
882 e Ft -4%
Ennek az ára
Szeged átlagár
110 M Ft m Ft
128.9 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, földszint

Eladó családi házak a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

154.99 M Ft
4 szoba
145 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

19.9 M Ft
2 szoba
35 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

199.8 M Ft
5 szoba
140 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft
12 + 2 szoba
619 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

129.5 M Ft
1 + 3 szoba
122 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

214 M Ft
5 szoba
203 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

26.49 M Ft
1 szoba
59 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

233.88 M Ft
5 szoba
184 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.712 M Ft
17 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér