City Pearl

Eladó családi ház
Szeged

+ 16 kép 1/19
233 879 500 Ft233.88 M Ft 1 271 084 Ft/m2
5 szoba
184 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Telekméret: 753 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3662770701
Kecskés László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szeged-Marostő részén, új építésű, egyedi tervezésű, két szintes, nappali+amerikai konyha + 4 szobás, minőségi családi ház eladó, akár kulcsrakész állapotban!

A 203 hasznos négyzetméterrel rendelkező lakóingatlan Szeged városának Marostő részén - Szeged úgynevezett Rózsadombján - került megépítésre egy 753 négyzetméteres telken. A városrész jellegzetessége, hogy a környék nagyon szép, igényes, új építésű házakkal van tarkítva.

A duplakomfortos ház két szintet kapott, a helyiségek az alábbiak szerint lettek kialakítva:

Földszint:

Nappali+amerikai konyha (48,50 négyzetméter)
Szoba (12,18 négyzetméter)
Fürdőszoba+WC - Tusolóval (4,40 négyzetméter)
WC (1,56 négyzetméter)
Háztartási helyiség (3,84 négyzetméter)
Közlekedő (5,99 négyzetméter)
Közlekedő (2,72 négyzetméter)
Lépcsőtér (2,91 négyzetméter)
Szélfogó (4,40 négyzetméter)
Kétállásos garázs (33 négyzetméter)
Fedett bejáró (14,78 négyzetméter)
Terasz (37,06 négyzetméter)
Emelet:

Szoba (12,60 négyzetméter)
Szoba (11,66 négyzetméter)
Szoba (11,29 négyzetméter)
Fürdőszoba - Fürdőkáddal (5 négyzetméter)
WC (1,35 négyzetméter)
Közlekedő (6,30 négyzetméter)
Fedett terasz (5,31 négyzetméter)

A szóban lévő ingatlan 1 kilométeres vonzáskörzetében óvoda, iskola, bevásárló centrum, valamint sportközpont, mind egyaránt megtalálható.

Elsősorban a magas minőséget kedvelő, nagyobb családok számára ajánlom! A képek a kivitelezésről folyamatosan frissülnek. Addig is bármilyen kérdés esetén, kérem forduljon hozzám bizalommal!

Referencia szám: HZ096120

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 06.

5 szobás családi házak ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1271 e Ft
891 e Ft -43%
Ennek az ára
Szeged átlagár
233.88 M Ft m Ft
178 m Ft -31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged

Eladó családi házak a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

233.88 M Ft
5 szoba
184 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

199.8 M Ft
5 szoba
140 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

59.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.712 M Ft
17 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

47 M Ft
4 szoba
160 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

26.49 M Ft
1 szoba
59 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

199.8 M Ft
5 szoba
140 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

159 M Ft
3 + 2 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.712 M Ft
17 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Szentes
Eladó családi ház

Szentes

58 M Ft
4 szoba
147 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

129.5 M Ft
1 + 3 szoba
122 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Rakamaz
Eladó családi ház

Rakamaz

86.9 M Ft
5 szoba
280 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

80 M Ft
4 szoba
148 m²
Tóalmás
Eladó családi ház