City Pearl

Eladó családi ház
Szeged, földszint

+ 8 kép 1/11
119 990 000 Ft119.99 M Ft 1 111 019 Ft/m2
4 szoba
108 m²
földszint

Részletes adatok

Telekméret: 100 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 129
Kelemen Márton
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

H&P azonosító: #19013

 

Kelemen Márton vezető referens, tel.: +36-30-129-9092

 

Amennyiben kollégánk elfoglalt, kérjen visszahívást SMS-ben a +36-70-628-1033-as telefonszámon!

 

Eladó ház Rókuson!

 

A ház főbb jellemzői:

 

-  ház: 108 m2

-  kert: 100 m2

-  4 szoba 

-  fűtés: konvektor

-  műanyag és fa nyílászárók

-  tégla építés

-  összközműves

-  két generációnak is tökéletes

-  gyönyörű rózsa kerttel

 

 

 

 

 

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal!

Home & People azonosító: #19013

 

Irányár: 119.990.000,- Ft

Kelemen Márton vezető referens, tel.: +36-30-129-9092

 

Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását,  jogi tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és hitelügyintézést!

Kérje ingyenes tájékoztatásunkat!

 A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People  Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.

Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.

Hirdetés feltöltve: 2024. 08. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1111 e Ft
918 e Ft -21%
Ennek az ára
Szeged átlagár
119.99 M Ft m Ft
112.4 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, földszint

Eladó családi házak a környékről

Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Szentes
Eladó családi ház

Szentes

58 M Ft
4 szoba
147 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

19.9 M Ft
2 szoba
35 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft
12 + 2 szoba
619 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft
12 + 2 szoba
619 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

42 M Ft
1 szoba
150 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

109 M Ft
2 szoba
980 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

225 M Ft
5 szoba
203 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

159 M Ft
3 + 2 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

15.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

59.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház