Astora Art House

Eladó családi ház
Sopron

+ 3 kép 1/6
74 000 000 Ft74 M Ft 616 667 Ft/m2
2 szoba
120 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 876 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Félkomfortos
Energetikai besorolás: I

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Moran-Villota Iván
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #169637 hivatkozási számú soproni családi ház. Eladó Sopron belvárosához közel a Balfi úton egy teljes felújításra, modernizálásra szoruló családi ház.

Ingatlan jellemzői:

120 négyzetméter lakótér, mely a felújítás során igény szerint alakítható
876 négyzetméteres telek
Teljesen önálló bejárat és telek
Összközműves
Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó soproni családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #169637Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

2 szobás családi házak ára Sopronban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sopron m² ár
617 e Ft
843 e Ft 27%
Ennek az ára
Sopron átlagár
74 M Ft m Ft
224.6 m Ft 67%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sopron

Eladó családi házak a környékről

Sopron
Eladó családi ház

Sopron

210 M Ft
3 + 2 szoba
256 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

149 M Ft
4 szoba
160 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

60.9 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

189.9 M Ft
8 szoba
280 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

159 M Ft
4 szoba
100 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

250 M Ft
3 szoba
1001 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

122.9 M Ft
5 szoba
185 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

170 M Ft
4 szoba
122 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

537.953 M Ft
4 + 4 szoba
823 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

249.9 M Ft
9 szoba
297 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

102 M Ft
4 szoba
98 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

64.8 M Ft
3 + 1 szoba
76 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

86.7 M Ft
3 szoba
102 m²
Felpéc
Eladó családi ház

Felpéc

59.19 M Ft
4 szoba
80 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

95.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

130 M Ft
4 szoba
170 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

22.8 M Ft
1 + 1 szoba
65 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

87 M Ft
1 + 2 szoba
81 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

95 M Ft
5 szoba
95 m²
Dunakiliti
Eladó családi ház

Dunakiliti

120.743 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Hegyeshalom
Eladó családi ház

Hegyeshalom

190 M Ft
2 szoba
120 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

135 M Ft
4 szoba
91 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

80.6 M Ft
4 szoba
106 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bakonyszentlászló
Eladó családi ház

Bakonyszentlászló

48.5 M Ft
3 szoba
103 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

25 M Ft
4 szoba
93 m²
Dunaegyháza
Eladó családi ház

Dunaegyháza

29.49 M Ft
3 szoba
70 m²
Zsámbok
Eladó családi ház