Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Solymár-Kerekhegyen eladó egy egyedi adottságokkal rendelkező, az 1990-es években épült, folyamatosan karbantartott, részben felújított, 2 önálló lakásként is használható családi ház.
Az épület egy 2160 négyzetméteres, gyönyörűen parkosított kertben helyezkedik el távol a szomszédoktól. A házat szokatlanul nagy terek jellemzik. Különlegessége az emeleti, 153 négyzetméteres elvehetetlen panorámájú terasz, ami kiválóan alkalmas baráti, vagy üzleti partik lebonyolítására. Nagyon impozáns a kertkapcsolatos, a nappaliból is megközelíthető, természetes megvilágítással rendelkező belső medence, aminek a fűtése napelemekkel történik.
A hatalmas több célra hasznosítható alagsorban jelenleg garázsok, konditerem, szauna, mosókonyha és tárolók helyezkedek el.
A földszinten tágas előtér, hatalmas nappali, konyha, étkező, szokatlanul nagy méretű hálószoba fürdőszobával, 3 másik szoba, amelyekből az egyik jelenleg dolgozószobaként funkcionál, még egy fürdő és vendég WC található.
A tetőtérben az étkezőkonyhából lehet kimenni a hatalmas, 153 négyzetméteres, panorámás teraszra. Nappali és 3 háló, fürdőszoba, WC és galéria van még ezen a szinten.
Az ingatlan minden kényelmet biztosító extra megtalálhat: redőny, légkondicionáló, kandalló, fűtött gépkocsi lehajtó, automata öntözőberendezés, kandalló, szauna. A napelemek a medence fűtése mellett a melegvízellátásban is segítenek.
Az ingatlan rendkívül kedvező áron eladó.
Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 26. Utoljára módosítva: 2025. 03. 29.
Cím: Solymár