Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Siófok

1/1
55 000 000 Ft55 M Ft 343 750 Ft/m2
5 szoba
160 m²

Részletes adatok

Telekméret: 800 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 615
Ravello Ingatlan
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Siófok -Kiliti részén 160nm-es 5szobás 2generációs cs.házat kínálunk, 800nm-es telekkel. Az ingatlan melegéről gázfűtés gondoskodik. Belső állapota átlagos. A telek rendezett.Az ingatlan NEM hitelezhető!!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

5 szobás családi házak ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
344 e Ft
1078 e Ft 68%
Ennek az ára
Siófok átlagár
55 M Ft m Ft
254 m Ft 78%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok

Eladó családi házak a környékről

Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

130 M Ft
4 + 2 szoba
200 m²
Bábonymegyer
Eladó családi ház

Bábonymegyer

19.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

369.99 M Ft
12 szoba
495 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft
12 szoba
0 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

69.8 M Ft
3 szoba
59 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

420 M Ft
10 szoba
500 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

72 M Ft
5 szoba
132 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

400 M Ft
15 szoba
500 m²
Balatonföldvár
Eladó családi ház

Balatonföldvár

223 M Ft
2 + 2 szoba
184 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

71.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

158 M Ft
5 szoba
210 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

120 M Ft
4 szoba
138 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft
12 szoba
0 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

68 M Ft
3 szoba
64 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
260 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

735 M Ft
10 + 4 szoba
387 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Fonyód
Eladó családi ház

Fonyód

112.9 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

125 M Ft
5 szoba
90 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

620 M Ft
12 szoba
1300 m²
Siófok, Petőfi Sándor utca
Eladó családi ház

Siófok

39.5 M Ft
3 szoba
90 m²