River Life

Eladó családi ház
Siófok

+ 12 kép 1/15
94 900 000 Ft94.9 M Ft 968 367 Ft/m2
4 szoba
98 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 124
Marusa Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó új építésű családi ház Siófok-Sóstón! A LIDO HOME siófoki irodája eladásra kínálja ezt az új építésű, modern, energiatakarékos családi házat a Balaton közelében, Siófok-Sóstó városrészben! Ez a nettó 98 m²-es lakóingatlan egy kétlakásos épület egyik önálló lakóegysége, saját cca. 400 m²-es telekrésszel. Az ingatlan jelenleg építés alatt áll, az ára teljes készültégi szintre vonatkozik. Rövid időn belül átadásra kerül. Főbb jellemzők: Építés éve: 2025 Telekméret: cca. 400 m² (805 m²-es telek fele) Lakóterület: nettó 98 m², bruttó 120 m² Szobák száma: nappali + 3 különálló szoba Fűtés/hűtés: gázkazános padlófűtés + klíma Nyílászárók: 3 rétegű, hőszigetelt ablakok Falazat: 30 cm-es tégla + 12 cm hőszigetelés Jogilag rendezett ingatlan. Távolság a Balatontól: mindössze 600 méter Helyiségek elosztása: Nappali + konyha + étkező: 36 m²; 3 db hálószoba: 8,5 m² – 10,5 m²; Előtér/közlekedő: 9 m²; Fürdőszoba + WC: 7,5 m²; Garázs: 18 m²; Terasz: 18 m² A burkolatok és szaniterek még választhatók, így az új tulajdonos saját ízlésére szabhatja az otthonát! Kiváló lokáció: Budapest autóval kb. 1 óra alatt elérhető az M7 autópályán keresztül. Vételár: 94,9 millió Ft További információ és megtekintés egyeztetés alapján! Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére. LIDO HOME-Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
968 e Ft
1116 e Ft 13%
Ennek az ára
Siófok átlagár
94.9 M Ft m Ft
128.2 m Ft 26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok

Eladó családi házak a környékről

Siófok
Eladó családi ház

Siófok

72 M Ft
5 szoba
132 m²
Fonyód
Eladó családi ház

Fonyód

112.9 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

135 M Ft
7 + 2 szoba
250 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

125 M Ft
5 szoba
90 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

149.9 M Ft
6 szoba
168 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

49.9 M Ft
4 szoba
138 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

135 M Ft
7 + 2 szoba
250 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

139.9 M Ft
10 szoba
385 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

620 M Ft
12 szoba
1300 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

420 M Ft
10 szoba
500 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

69.99 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

549 M Ft
9 szoba
310 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

56.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

139.9 M Ft
10 szoba
385 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

120 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

400 M Ft
15 szoba
500 m²
Balatonberény
Eladó családi ház

Balatonberény

128 M Ft
3 + 1 szoba
121 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft
12 szoba
0 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

68 M Ft
3 szoba
64 m²
Bábonymegyer
Eladó családi ház

Bábonymegyer

19.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

69.8 M Ft
3 szoba
59 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Nagyszénás
Eladó családi ház