Avico Greentop

Eladó családi ház
Siófok

+ 10 kép 1/13
255 000 000 Ft255 M Ft 1 700 000 Ft/m2
5 szoba
150 m²
építés éve:2012

Részletes adatok

Telekméret: 475 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bezzeg Nikoletta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ébredjen a Luxusban Siófok Belvárosában, 900 m-re a Balatontól: Dupla komfortos Családi Ház Medencével és Kerti Konyhával Tulajdonostól Eladó!

Merüljön el az exkluzív életstílusban ebben a meghitt otthonban Siófok belvárosában! Ez a lenyűgöző 5 szobás családi ház egy gyönyörű, 3 házból álló mini lakóparkban található, saját használatú, parkosított, elkerített, térkövezett udvarral. A minőségi burkolatokkal épített, elegáns bútorokkal berendezett helyiségekben minden pillanat komfortos élményt nyújt.

A hűtő-fűtő klímarendszer, vagy a gáz cirkófűtés gondoskodik az optimális hőmérsékletéről, és a romantikus estéket még egy gyönyörű, épített cserépkályha is meghitté teheti minden szinten. A földszinten egy amerikai konyhás nappali, hálószoba és fürdőszoba WC-vel található, míg az emeleten 3 hálószoba, konyha és egy további fürdőszoba WC-vel.

Ez az otthon összesen 150 m² alapterülettel, erkéllyel, elektromos kapuval, fúrt kúttal és 475 nm udvarral rendelkezik, teljes kényelmet és élményt nyújtva. Külön gáz, villany- és vízóra biztosítja a gazdaságos és átlátható rezsi költségeket.

A 6 m-es gyönyörű zöld tujákkal övezett kertben található fűthető medence, amely kényeztető pihenést ígér, míg a hangulatos, fedett kerti konyha, kemencével, grillezővel, mosogatóval és bográcsozóval, ideális helyszín családi összejövetelekhez és baráti találkozókhoz. Cseresznyefa, szőlőlugas, folyton termő málnabokrok friss gyümölcseit fogyaszthatja.

Most itt az idő, hogy új életet kezdjen ebben a lenyűgöző családi házban Siófok szívében! Ne hagyja ki ezt az egyedülálló lehetőséget, vegye fel velünk a kapcsolatot még ma, és élvezze a meghittséget és kényelmet, amit ez az otthon kínál!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás családi házak ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1700 e Ft
1078 e Ft -58%
Ennek az ára
Siófok átlagár
255 M Ft m Ft
254 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok

Eladó családi házak a környékről

Siófok
Eladó családi ház

Siófok

135 M Ft
7 + 2 szoba
250 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

549 M Ft
9 szoba
310 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
260 m²
Fonyód
Eladó családi ház

Fonyód

112.9 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

149.9 M Ft
6 szoba
168 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

549 M Ft
9 szoba
310 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

72 M Ft
5 szoba
132 m²
Balatonberény
Eladó családi ház

Balatonberény

128 M Ft
3 + 1 szoba
121 m²
Balatonföldvár
Eladó családi ház

Balatonföldvár

223 M Ft
2 + 2 szoba
184 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft
12 szoba
0 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

56.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

135 M Ft
7 + 2 szoba
250 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

130 M Ft
4 + 2 szoba
200 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

166 M Ft
8 szoba
150 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

361.37 M Ft
7 szoba
444 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

68 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

120 M Ft
4 szoba
138 m²
Siófok
Eladó családi ház