River Life

Eladó családi ház
Siófok

+ 17 kép 1/20
120 000 000 Ft120 M Ft 869 565 Ft/m2
4 szoba
138 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 600 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 778
Takács Zsolt
City Cartel, Siófok

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A City Cartel Balaton Ingatlaniroda eladásra kínál Siófok - Balatonkiliti városrészen egy családi házat.

A 138 m2-es teljesen bútorozott családi ház egy 600 m2-es parkosított telken helyezkedik el, a telek jobb oldali részén egy konyhakertet és grillezési lehetőséget alakitottak ki. A garázsban a parkolás 2 autó részére biztosított. A házból kilépve a teljesen felszerelt nyárikonyha tárul elénk, amely tavasztól -őszig a család kedvenc időtöltésének a helye. A házba belépve egy gépesített konyha/étkező helyiségbe érkezünk, amelyhez csatlakozik a tágas nappali, innen nyílik a fürdőszoba-wc is. Az emeleten található egy folyosó, ahol további 2 hálószoba, fürdő+wc és egy társalgó található, valamint egy gardrób is helyet kapott. A ház a 2022 -es felújítás alkalmával 5 cm-es szigetelést kapott, valamint 8 Kw -os napelemmel / melyhez 15 Kw -os inverter tartozik szerelték fel. A nyári melegben az amúgy hűvös lakás további komfort érzetét split klíma biztosítja. Az ingatlanhoz még tartozik egy 25 nm-es üzlethelyiség is ,ami jelenleg fodrász üzletként működik / hosszú távú bérlővel/. A kiépített riasztó és kamera rendszer tovább növeli a ház komfortját.

A környék állandó lakosok által lakott terület, Kiliti legjobb része. Gyalogos távolságra helyezkedik el iskola, bolt, pékség, templom, cukrászda.

Ha felkeltette érdeklődését ez az ingatlan, vagy bármi kérdése lenne még, hívjon bizalommal, a ház hét bármely napján megtekinthető.

rodáink:
8600 Siófok, Fő tér 6. (Sió Pláza -1. szint)
8640 Fonyód, Ady Endre u. 5. (Balaton Áruház földszint)
8638 Balatonlelle, Rákóczi út 276.

Kövess minket Facebook-on is: @citycartelbalaton!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
870 e Ft
1122 e Ft 22%
Ennek az ára
Siófok átlagár
120 M Ft m Ft
125.4 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok

Eladó családi házak a környékről

Siófok
Eladó családi ház

Siófok

369.99 M Ft
12 szoba
495 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

49.9 M Ft
4 szoba
138 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

69.8 M Ft
3 szoba
59 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

72 M Ft
3 szoba
60 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

56.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

549 M Ft
9 szoba
310 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

135 M Ft
7 + 2 szoba
250 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Balatonberény
Eladó családi ház

Balatonberény

128 M Ft
3 + 1 szoba
121 m²
Balatonföldvár
Eladó családi ház

Balatonföldvár

223 M Ft
2 + 2 szoba
184 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

400 M Ft
15 szoba
500 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

549 M Ft
9 szoba
310 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft
12 szoba
0 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

166 M Ft
8 szoba
150 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

77 M Ft
7 szoba
120 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

126 M Ft
6 szoba
120 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

69.99 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

359.16 M Ft
7 szoba
444 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

71.8 M Ft
3 szoba
66 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Érsekcsanád
Eladó családi ház

Érsekcsanád

69.9 M Ft
4 + 2 szoba
206 m²
Jobbágyi
Eladó családi ház