City Pearl

Eladó családi ház
Siklós

+ 11 kép 1/14
59 500 000 Ft59.5 M Ft 371 875 Ft/m2
3 szoba
160 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 619 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 509
Szabó Ágnes
OTPIP - Pécs, Rákóczi út 19.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Kétszintes Ház Siklós, Családi Házas Övezetében!
A város egyik csendes részén ajánljuk figyelmébe ezt a 70-es években épült, kétszintes, 80 m2 alapterületű, összesen 160 m2-es lakóterű, önálló családi házat.
Az alsó szint teljesen felújított: nappali + 1 hálószoba, tágas konyha étkezővel, fürdőszoba WC-vel és előtér található, ahol a víz- és villanyvezetékek, gépészet teljes cseréje megtörtént.
A felső szint 80 négyzetméter, ahol minden nyílászáró korszerűsítve, a válaszfalak és betonozás előkészítve, így az új tulajdonos saját elképzelése szerint alakíthatja ki a fürdőszobát, WC-t, konyhát, burkolatokat.

Az ingatlan új tetővel és teljes körű szigeteléssel rendelkezik. Fedett, három gépkocsi számára alkalmas beálló, a 619 négyzetméteres, teljesen sík telken. Kiválóan alkalmas két generáció együttélésére!

A közelben minden megtalálható: iskola, óvoda, boltok, buszmegálló.
További információért forduljon hozzám bizalommal!

Referenciaszám: M309056

Referencia szám: M309056

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Siklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siklós m² ár
372 e Ft
416 e Ft 11%
Ennek az ára
Siklós átlagár
59.5 M Ft m Ft
46.3 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siklós

Eladó családi házak a környékről

Siklós
Eladó családi ház

Siklós

98 M Ft
4 szoba
67 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

98 M Ft
4 szoba
67 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

119 M Ft
8 szoba
240 m²
Görcsöny, Hársfa utca
Eladó családi ház

Görcsöny

249 M Ft
5 szoba
270 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Magyartelek, Újsor utca
Eladó családi ház

Magyartelek

16.5 M Ft
3 szoba
75 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

11.6 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Siklós, Kréth Imre utca
Eladó családi ház

Siklós

79.99 M Ft
6 szoba
130 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

8.6 M Ft
2 szoba
63 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

9.3 M Ft
1 szoba
30 m²
Palotabozsok
Eladó családi ház

Palotabozsok

9.9 M Ft
3 szoba
141 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

59.5 M Ft
3 szoba
160 m²
Geresdlak, Flórián utca
Eladó családi ház

Geresdlak

15 M Ft
2 szoba
130 m²
Bükkösd, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Bükkösd

16 M Ft
1 szoba
210 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

8.6 M Ft
2 szoba
63 m²
Siklós, Zártkert
Eladó családi ház

Siklós

3.9 M Ft
2 szoba
38 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

270 M Ft
8 szoba
600 m²
Siklós, Külterület
Eladó családi ház