BAM Living

Eladó családi ház
Siklós

+ 17 kép 1/20
98 000 000 Ft98 M Ft 1 462 687 Ft/m2
4 szoba
67 m²
építés éve:1992

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1501 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999105
Németh Péter
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Máriagyűdi templom szomszédságában ház eladó

- 1501 nm-es parkosított zártkerti telken
- elektromos kapuval felszerelt
- három szintes
- négy szobás ház
- panorámás
- lakótér 67 m²,
- 20 m²-es, panorámás terasszal
- fűtése kandallóval és klímákkal megoldott
- kültéri medencével ( 28 nm3-es,automata sóbontó rendszerrel)
- pincével
- 10 m³-es esővíztároló , kert öntözésére
- garázs és fedett beálló is tartozik hozzá
- 2021-ben felújított
- vendégházként működik, így remek befektetés,
- teljes berendezéssel eladó

Megtekintésért keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Siklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siklós m² ár
1463 e Ft
274 e Ft -435%
Ennek az ára
Siklós átlagár
98 M Ft m Ft
47.6 m Ft -106%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siklós

Eladó családi házak a környékről

Siklós, Külterület
Eladó családi ház

Siklós

61.5 M Ft
2 szoba
110 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

270 M Ft
8 szoba
600 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

7.1 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

270 M Ft
8 szoba
600 m²
Bükkösd, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Bükkösd

16 M Ft
1 szoba
210 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

59.5 M Ft
3 szoba
160 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

119 M Ft
8 szoba
240 m²
Siklós, Zártkert
Eladó családi ház

Siklós

3.9 M Ft
2 szoba
38 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

8.6 M Ft
2 szoba
63 m²
Siklós, Tapolca köz
Eladó családi ház

Siklós

34.9 M Ft
2 szoba
89 m²
Magyarhertelend, Bokréta utca
Eladó családi ház

Magyarhertelend

24.9 M Ft
3 + 3 szoba
102 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

8.6 M Ft
2 szoba
63 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Siklós, Illyés Gyula utca
Eladó családi ház

Siklós

89.9 M Ft
5 szoba
142 m²
Szentlőrinc, Bertalan püspök utca
Eladó családi ház

Szentlőrinc

85 M Ft
3 szoba
330 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

59.5 M Ft
3 szoba
160 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

98 M Ft
4 szoba
67 m²
Geresdlak, Flórián utca
Eladó családi ház

Geresdlak

15 M Ft
2 szoba
130 m²