NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Siklós

+ 11 kép 1/14
59 500 000 Ft59.5 M Ft 371 875 Ft/m2
3 szoba
160 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 619 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 938
Vincze László György
OTPIP - Pécs, Rákóczi út 19.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Kétszintes Ház Siklós, Családi Házas Övezetében!
A város egyik csendes részén ajánljuk figyelmébe ezt a 70-es években épült, kétszintes, 80 m2 alapterületű, összesen 160 m2-es lakóterű, önálló családi házat.
Az alsó szint teljesen felújított: nappali + 1 hálószoba, tágas konyha étkezővel, fürdőszoba WC-vel és előtér található, ahol a víz- és villanyvezetékek, gépészet teljes cseréje megtörtént.
A felső szint 80 négyzetméter, ahol minden nyílászáró korszerűsítve, a válaszfalak és betonozás előkészítve, így az új tulajdonos saját elképzelése szerint alakíthatja ki a fürdőszobát, WC-t, konyhát, burkolatokat.

Az ingatlan új tetővel és teljes körű szigeteléssel rendelkezik. Fedett, három gépkocsi számára alkalmas beálló, a 619 négyzetméteres, teljesen sík telken. Kiválóan alkalmas két generáció együttélésére!

A közelben minden megtalálható: iskola, óvoda, boltok, buszmegálló.
További információért forduljon hozzám bizalommal!

Referenciaszám: M309056

59500000 Ft

Referencia szám: M309056

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 31. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás családi házak ára Siklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siklós m² ár
372 e Ft
416 e Ft 11%
Ennek az ára
Siklós átlagár
59.5 M Ft m Ft
46.3 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siklós

Eladó családi házak a környékről

Mohács, Szőlőhegy
Eladó családi ház

Mohács

32.99 M Ft
2 szoba
72 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

270 M Ft
8 szoba
600 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

7.1 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

61.5 M Ft
3 szoba
114 m²
Pécsvárad, Szilágypuszta
Eladó családi ház

Pécsvárad

189 M Ft
7 szoba
618 m²
Palotabozsok
Eladó családi ház

Palotabozsok

9.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Pécs, Meszesi lakóövezet, Pacca dűlő
Eladó családi ház

Pécs

16 M Ft
1 szoba
28 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

59.5 M Ft
3 szoba
160 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Siklós, Tapolca köz
Eladó családi ház

Siklós

34.9 M Ft
2 szoba
89 m²
Siklós, Külterület
Eladó családi ház

Siklós

61.5 M Ft
2 szoba
110 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

8.6 M Ft
2 szoba
63 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

25 M Ft
4 szoba
120 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

11.6 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Magyarhertelend, Bokréta utca
Eladó családi ház

Magyarhertelend

24.9 M Ft
3 + 3 szoba
102 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

98 M Ft
4 szoba
67 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

8.6 M Ft
2 szoba
63 m²
Egyházaskozár, Hatos Gusztáv utca
Eladó családi ház

Egyházaskozár

4.7 M Ft
3 szoba
79 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

13.5 M Ft
1 szoba