City Pearl

Eladó családi ház
Sarkad

+ 17 kép 1/20
28 000 000 Ft28 M Ft 215 385 Ft/m2
130 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 660 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 655
Antal Beáta
Immo1 Békéscsaba

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Sarkad csendes zsákutcájában kínálunk eladásra egy 1980-as években épült, tégla szerkezetű, kétszintes családi házat, rendezett, kellemes szomszédsággal. Az ingatlan Gyulától 12 km-re, Aradtól 60 km-re található, a mindennapi élethez szükséges intézmények (bolt, iskola, orvosi rendelő) könnyen elérhetők.

A ház 130 m² lakóterületű, a telek mérete 660 m². Az ingatlan két utcáról is megközelíthető, ami ritka adottság, és többféle hasznosítást tesz lehetővé. Az előkertes kialakításhoz nagy, fedett terasz, az emeleten pedig erkély tartozik. Az udvaron két beállásos garázs található.

Helyiségek elosztása

Földszint:
• Előtér
• Nappali
• 2 külön nyíló szoba

Emelet:
• 2 külön zárható szoba
• 1 szoba a lépcsőfeljáróról nyílóan
• Vízfelállás kialakítva, így fürdőszoba vagy konyha is könnyen létesíthető

Műszaki és egyéb jellemzők
• 3 fázisú villamos hálózat
• Földszinten gázközponti fűtés, szükség esetén vegyes tüzelésű rendszerrel is üzemeltethető
• Emeleten gázkonvektoros fűtés
• Fa nyílászárók
• Földszinten tapétázott falak, laminált parketta
• Emeleten szőnyegpadló
• Külső állapota az építési évnek megfelelő, karbantartott

Az ingatlan azonnal birtokba vehető, kiváló választás családi otthonnak, többgenerációs használatra vagy akár befektetési célra is.
Keressen bizalommal .

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

0 szobás családi házak ára Sarkadon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sarkad m² ár
215 e Ft
209 e Ft -3%
Ennek az ára
Sarkad átlagár
28 M Ft m Ft
21.1 m Ft -32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sarkad

Eladó családi házak a környékről

Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.95 M Ft
9 szoba
170 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

17 M Ft
2 szoba
100 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

42 M Ft
4 szoba
80 m²
Gyomaendrőd
Eladó családi ház

Gyomaendrőd

6.8 M Ft
1 szoba
60 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

6.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

13 M Ft
2 szoba
70 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

6.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

23 M Ft
3 szoba
150 m²
Kamut
Eladó családi ház

Kamut

9.98 M Ft
3 szoba
75 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

79.325 M Ft
4 szoba
95 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

73.99 M Ft
8 + 1 szoba
255 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.95 M Ft
9 szoba
170 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

7.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

6.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.5 M Ft
1 szoba
75 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

6.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

32 M Ft
2 szoba
105 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

15 M Ft
3 szoba
100 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
4 szoba
150 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

79.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

32 M Ft
2 szoba
105 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

36 M Ft
3 + 1 szoba
134 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

8.7 M Ft