River Life

Eladó családi ház
Sarkad, földszint

+ 10 kép 1/13
23 000 000 Ft23 M Ft 153 333 Ft/m2
3 szoba
150 m²
földszint
építés éve:1985

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1006 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 786
Molnár Mercedesz
Biztoslak Ingatlan és Pénzügyi Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ingatlan, akár több generációnak is

Sarkad csendes utcájában, tetőtér beépítéses, összkomfortos családi ház eladó

A 150nm-es ingatlanban többek között 3 szoba, 2 nappali, 2 fürdőszoba található így akár több generáció számára is alkalmas
Fűtését gáz- és vegys tüzelésű kazán biztosítja, így nem kell választania a fafűtés hőérzete és a gázfűtés kényelme között
Nyílászárói hőszigetelt műanyag nyílászárók, ezzel csökkentve a rezsiköltséget
Az elmúlt évek felújításainak köszönhetően azonnal költözhető állapotú
1000nm-es telkén a garázs mellett egy lakhatási célra is alkalmas melléképület is található, melynek hasznosítási lehetőségeinek csak a képzelete szabhat határt

Amennyiben szeretné megtekinteni az ingatlant, keressen bátran!

Hirdetés feltöltve: 2024. 07. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás családi házak ára Sarkadon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sarkad m² ár
153 e Ft
194 e Ft 21%
Ennek az ára
Sarkad átlagár
23 M Ft m Ft
20.9 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sarkad, földszint

Eladó családi házak a környékről

Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.95 M Ft
9 szoba
170 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
4 szoba
150 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

6.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Doboz
Eladó családi ház

Doboz

10 M Ft
4 szoba
100 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
3 szoba
110 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

42 M Ft
4 szoba
80 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

6.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

25 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35 M Ft
2 + 6 szoba
152 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

7.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

13.5 M Ft
3 szoba
115 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

8.7 M Ft
2 szoba
90 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

17.5 M Ft
1599 m²
220 m²
Gyomaendrőd
Eladó családi ház

Gyomaendrőd

6.8 M Ft
1 szoba
60 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

13 M Ft
3 szoba
100 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

6.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

4.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

88.51 M Ft
4 szoba
106 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

18 M Ft
4 szoba
150 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

6.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

19 M Ft
4 szoba
123 m²