Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Sáránd

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 10 kép 1/13
32 000 000 Ft32 M Ft 533 333 Ft/m2
2 szoba
60 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 2160 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 393
Juhászné Szimuly Csilla e.v.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecentől 15km-re, Sáránd egyik csendes utcájában önálló, földszintes, vegyesfalazatú családi ház eladó.
Az ingatlan átlagos állapotú, gáz- és vegyestüzelésű kazánnal fűthető. A 60nm-es ház két nagyméretű, külön bejáratú, utcafronti szobával rendelkezik, étkezőkonyhás, kamrás, fürdőszobája és a toalettje egy légtérben helyezkedik el. Szobái padlószőnyeggel, más helyiségei PVC-vel burkoltak. A fanyílászárói redőnnyel felszereltek.
A ház mögött kazánház, egy felújítandó garázs és állattartásra alkalmas melléképületek találhatók. A telek 2160nm-es, megosztható.
A ház tulajdoni viszonyai rendezettek, tehermentes.
Irányár: 32MFt
Tel: 20/3935-785

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sáránd

Eladó családi házak a környékről

Sáránd
Eladó családi ház

Sáránd

32 M Ft
2 szoba
60 m²
Sáránd
Eladó családi ház

Sáránd

55 M Ft
3 + 1 szoba
105 m²
Sáránd
Eladó családi ház

Sáránd

41.5 M Ft
2 szoba
71 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Sáránd
Eladó családi ház

Sáránd

40.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Sáránd
Eladó családi ház

Sáránd

40.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Sáránd
Eladó családi ház

Sáránd

32 M Ft
2 szoba
60 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Sáránd
Eladó családi ház

Sáránd

35 M Ft
3 szoba
78 m²
Sáránd, Hunyadi utca 3/A
Eladó családi ház

Sáránd

11.1 M Ft
1 + 1 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Sáránd
Eladó családi ház

Sáránd

19.5 M Ft
4 szoba
130 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

175 M Ft
7 szoba
415 m²
Sáránd
Eladó családi ház

Sáránd

16.9 M Ft
2 szoba
33 m²
Sáránd