Astora Márvány8

Eladó családi ház
Sándorfalva

1/2
19 999 000 Ft19.999 M Ft 399 980 Ft/m2
1 + 1 szoba
50 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 850 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 541
Dékány Áron
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Home&People azonosító: #22552

DÉKÁNY ÁRON vezető referens 06205412888

AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT, KÉRJEN VISSZAHÍVÁST SMS-BEN A 06706281033-AS TELEFONSZÁMON!

Eladó felújítandó házrész Sándorfalva központjában!

Főbb paraméterek:

Kivitelezőknek ajánlom, mivel a házrész másik fele is eladó! Együttesen 1700 nm telek! Felújítandó/bontandó.

50 m2 lakótér, 1,5 szoba

Fürdő, konyha, előszoba

Műanyag és fa nyílászárók

850 m2 saját telek (csatorna, villany, víz)

Vályog építésű

Fűtés: elektromos

Irányár: 19 999 000 Ft

Home&People azonosító: #22552

Hívjon bármikor bátran, bizalommal! DÉKÁNY ÁRON 06205412888

Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását, JOGI tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és HITELÜGYINTÉZÉST. Kérje ingyenes tájékoztatásunkat! A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.

Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.

Home and People akciós forint HITELEK: *Részletekért és díjmentes kalkulációkért keresse hitelspecialista kollégánkat: Szalai Gábor Hitelspecialista

www.homeandpeople.hu

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

2 szobás családi házak ára Sándorfalván

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sándorfalva m² ár
400 e Ft
535 e Ft 25%
Ennek az ára
Sándorfalva átlagár
19.999 M Ft m Ft
42.2 m Ft 53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sándorfalva

Eladó családi házak a környékről

Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.488 M Ft
17 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

23.49 M Ft
2 szoba
83 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

55.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

99 M Ft
4 szoba
97 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

129.99 M Ft
5 szoba
150 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

54.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

47 M Ft
4 szoba
160 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

15.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

47.5 M Ft
3 szoba
85 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

55.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

55.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

117 M Ft
4 szoba
160 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

64.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

55 M Ft
2 + 1 szoba