Seven Pearl

Eladó családi ház
Ráckeresztúr

+ 3 kép 1/6
79 900 000 Ft79.9 M Ft 878 022 Ft/m2
4 szoba
91 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 462 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 582
Otthon Plusz Ingatlaniroda
Otthon Plusz Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Hivatkozzon erre, kód: 5239

- ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ

- NAPPALI + 3 SZOBA, TORNÁC, TERASZ, GK. BEÁLLÓ

- HŐSZIVATTYÚ PADLÓFŰTÉSSEL

- IGÉNY SZERINTI BEFEJEZÉS

Ráckeresztúron csendes, családi házas övezetben kb. 462m2 saját telekkel rendelkező nappali + 3 szobás, összesen 91.1m2-es (+ tornác és terasz), új építésű családi ház ("B" épület) igény szerinti befejezéssel leköthető.

Várható átadás: 2026. október.

A galériában található képek egy része mesterséges intelligencia (AI) segítségével készített látványterv, amely az ingatlanban rejlő lehetőségeket hivatott bemutatni.

Az ingatlan felosztása a következő (91.1m2 + tornác 21m2 + terasz 12m2): előtér (3.6m2), wc (1.9m2), nappali - étkező (27.43m2), konyha (6.1m2), közlekedő (4.7m2), háztartási helyiség (5.2m2), fürdőszoba + wc (6.76m2), 3 szoba (10.15m2, 13.05m2, 12.21m2).

Szerkezeti leírás: Vasbeton sávalap. Porotherm N+F 30-as tégla főfalak + 15cm szigetelés. Porotherm N+F 10-es tégla válaszfalak. A külső nyílászárók műanyag szerkezetűek, fokozott hőszigetelésű üvegezéssel ellátva. A belső nyílászárók dekorfóliás ajtók. Cserép fedésű tető.

Az igény szerinti befejezésnek köszönhetően a hideg-meleg burkolatok 5000Ft / m2 árig, míg a beltéri ajtók 55.000Ft / db. áron választhatók.

Fűtés: Az ingatlan fűtését hőszivattyú biztosítja minden helyiségben padlófűtésen keresztül.

Parkolás: saját telken belül 2 gépkocsi számára alkalmas fedtlen-felszíni beálló áll rendelkezésre.

Megközelíthetőség és infrastruktúra jó! Buszmegálló, közintézmények, bevásárlási lehetőség a közelben.

További hasonló ingatlanok találhatók még a kínálatunkban!

Szüksége van hitelre? SEGÍTÜNK!

Bankfüggetlen hitel tanácsadónk díjmentesen áll az Ön rendelkezésére! Keressen bizalommal!

A hirdetésben szereplő adatok, információk, képek, alaprajzok stb... tájékoztató jellegűek! Irodánk az esetleges elírásokért felelősséget nem tud vállalni!

Tájékoztatjuk a Tisztelt Érdeklődőket, hogy az ingatlan hirdetésében szereplő telefonszám felhívásával Önök hozzájárulnak személyes adataik (név, telefonszám), a hirdetést feladó -Otthonplusz.hu Kft. - által a bizalmas kezeléshez és nyilvántartáshoz.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

4 szobás családi házak ára Ráckeresztúron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ráckeresztúr m² ár
878 e Ft
840 e Ft -5%
Ennek az ára
Ráckeresztúr átlagár
79.9 M Ft m Ft
78.9 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ráckeresztúr

Eladó családi házak a környékről

Etyek
Eladó családi ház

Etyek

160 M Ft
6 szoba
228 m²
Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Ráckeresztúr
Eladó családi ház

Ráckeresztúr

79.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Ráckeresztúr
Eladó családi ház

Ráckeresztúr

79.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz

320 M Ft
12 szoba
620 m²
Ráckeresztúr
Eladó családi ház

Ráckeresztúr

94.99 M Ft
5 szoba
150 m²
Gánt, Gánti út
Eladó családi ház

Gánt

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
40 m²
Ráckeresztúr
Eladó családi ház

Ráckeresztúr

79.9 M Ft
2800 m²
250 m²
Adony
Eladó családi ház

Adony

8 M Ft
2 szoba
30 m²
Ráckeresztúr
Eladó családi ház

Ráckeresztúr

155 M Ft
7 szoba
220 m²
Ráckeresztúr
Eladó családi ház

Ráckeresztúr

155 M Ft
7 szoba
220 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Ráckeresztúr
Eladó családi ház

Ráckeresztúr

305 M Ft
7 szoba
181 m²
Ráckeresztúr
Eladó családi ház

Ráckeresztúr

69.99 M Ft
5 szoba
130 m²
Ráckeresztúr
Eladó családi ház

Ráckeresztúr

81.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Kulcs
Eladó családi ház

Kulcs

180 M Ft
8 szoba
167 m²
Ráckeresztúr
Eladó családi ház

Ráckeresztúr

82.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Ráckeresztúr
Eladó családi ház

Ráckeresztúr

87.99 M Ft
5 szoba
154 m²
Ráckeresztúr
Eladó családi ház

Ráckeresztúr

69.99 M Ft
5 szoba
130 m²
Ráckeresztúr
Eladó családi ház