NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Pusztaszabolcs

+ 14 kép 1/17
93 000 000 Ft93 M Ft 948 980 Ft/m2
4 szoba
98 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 600 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 310
Matkovics Nikolett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ELADÓ 98 M2 NETTÓ ALAPTERÜLETŰ, ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ PUSZTASZABOLCSON!!

Energetikai besorolása A+
Helyiségei : előtér, 34 m2-es nappali - terasz kapcsolattal, 21 m2-es konyha+étkező - szintén terasz kapcsolattal, 3 hálószoba, zuhanyzós fürdőszoba wc-vel, háztartási helyiség wc-vel, 15 m2-es fedett terasz. A bejáratnál egy fedett előterasz fogad minket.

Műszaki tartalom :
-B30-as téglából épült, bitumenes vízszigeteléssel ellátott beton sávalapra
-antracit színű cseréppel,
-fafödémes épület 30 cm kőzetgyapot szigetelést kapott,
-az aljzatban 10 cm lépésálló szigetelés van,
-a külső homlokzaton 15 cm eps, a lábazaton 10 cm xps hőszigetelő lemez,
-3 rétegű műanyag nyílászárókat építettek be,
-fűtése hőszivattyúról működő padlófűtés H tarifás kedvezményes árammal,
- a melegvíz ellátás pedig elektromos bojlerről üzemel,
-3 fázisú áram (3x16 Amper) is ki lett építve.

A vételár magában foglalja még a ház külső színezését, a terasz burkolását, és a kerítést, amely zsalukőből készül, gondozásmentes alumínium lécezéssel.

A murvázott kocsibeálló szegélyekkel szintén elkészül.
Minőségi burkolatok és beltéri ajtók, modern/divatos LED világítás és a nappaliban egy 5,5 kilowattos hűtő-fűtő klíma is rendelkezésre áll!!

Aszfaltos mellékutcában található, 1/1 tulajdon! TEHERMENTES, KIFIZETÉS UTÁN AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!

Amennyiben hirdetésem felkeltette figyelmét, hívjon bizalommal további információkért és megtekintéssel kapcsolatban!!

Matkovics Nikolett
Érdeklődni :
Matkovics Nikolett, 06703101349

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

4 szobás családi házak ára Pusztaszabolcson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pusztaszabolcs m² ár
949 e Ft
815 e Ft -16%
Ennek az ára
Pusztaszabolcs átlagár
93 M Ft m Ft
84.3 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pusztaszabolcs

Eladó családi házak a környékről

Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

85 M Ft
2 szoba
0 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

25 M Ft
1 szoba
70 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

89.9 M Ft
4 szoba
125 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

66 M Ft
3 szoba
98 m²
Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

82.9 M Ft
3 szoba
113 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

79.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

64.9 M Ft
3 szoba
89 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

93 M Ft
4 szoba
100 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

89.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Etyek
Eladó családi ház

Etyek

160 M Ft
6 szoba
228 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz

320 M Ft
12 szoba
620 m²
Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

79.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

82.9 M Ft
1 + 3 szoba
123 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

89.9 M Ft
4 szoba
118 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Kulcs
Eladó családi ház

Kulcs