Aerogate Homes

Eladó családi ház
Pusztaszabolcs

+ 7 kép 1/10
79 900 000 Ft79.9 M Ft 868 478 Ft/m2
4 szoba
92 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 530 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 600
Székely-Tóth Zsófia
OTPip - Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Magas minőségben kivitelezett, modern, önálló új otthont kínálok megvételre Pusztaszabolcs barátságos lakóövezetében! A családi házat 27 éves múlttal rendelkező cég építi kiváló anyagok felhasználásával, hatalmas szaktudással. Az építkezés elkezdődött, várhatóan 2026.februárjában költözhető lesz!
A netto 92 nm alapterülettel rendelkező ház 30cm tégla falazattal épül, 15 cm dryvit hőszigeteléssel, fagerendás födémszerkezettel, cseréptetővel, 3 rétegű, kívül antracit színű minőségi nyílászárók kerülnek beépítésre redőnyökkel ellátva. Fűtését hőszivattyú biztostja minden helyiségben padlófűtéssel, H tarifával, a ház elektromos ellátására 3 fázis kerül kialakításra. A burkolatrendszer 10.000Ft/ m2 ig válaszható!
A tervezésnek köszönhetően a legélhetőbb tereket sikerült megvalósítani, ami eredményeként egy nagyméretű nappali-konyha-étkező, három hálószoba, 1 fürdő, egy háztartási helyiség, 1 vendégmosdó, valamint a kamra kapott helyet. A mindegyik oldalról körbekerített telken belül több autó részére nyitott parkolóhely kerül kialakításra.
A környéket rendes, kultúrált szomszédság, csendes mellékutcák jellemzik, 1,5 km-en belül megtalálható buszmegálló, vasútállomás, bevásárlási lehetőségek, óvoda, bölcsőde, stb.
A ház kulcsrakész állapotban, rendezett tulajdoni viszonyokkal, önálló helyrajzi számmal, saját mérőórákkal kerül birtokbaadásra.
Az ingatlan finanszírozásához az OTP Bank vevőinket ingyenes banki tanácsadással, valamint kedvezményes hitelkonstrukció kiválasztásával támogatja, legyen az CSOK Plusz, babaváró, 3%-os OTTHON Start hitel. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény esetén megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. További információkért várom szeretettel megtisztelő érdeklődését a hét bármely napján!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Pusztaszabolcson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pusztaszabolcs m² ár
868 e Ft
837 e Ft -4%
Ennek az ára
Pusztaszabolcs átlagár
79.9 M Ft m Ft
84.7 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pusztaszabolcs

Eladó családi házak a környékről

Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

74.9 M Ft
11 szoba
312 m²
Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

149 M Ft
2 + 2 szoba
150 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Vértesacsa
Eladó családi ház

Vértesacsa

86 M Ft
3 + 1 szoba
123 m²
Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

64.9 M Ft
3 szoba
89 m²
Csákvár
Eladó családi ház

Csákvár

29.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Kulcs
Eladó családi ház

Kulcs

180 M Ft
8 szoba
167 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

87 M Ft
1 + 3 szoba
123 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

80 M Ft
6 szoba
200 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

93 M Ft
4 szoba
100 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Iváncsa, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Iváncsa

86 M Ft
4 szoba
120 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

82.9 M Ft
3 szoba
113 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Bicske, Baboshegy
Eladó családi ház

Bicske

26.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

89.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs