Astora Márvány8

Eladó családi ház
Polgár

+ 8 kép 1/11
26 900 000 Ft26.9 M Ft 389 855 Ft/m2
2 szoba
69 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 636
Kelet Hon Ingatlanközvetítő Iroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A VÁROSKÖZPONTBAN JÓ ELOSZTÁSÚ TÉGLA LAKÁS ELADÓ!

Polgár központjában a Barankovics téren tégla építésű társasház 1.emeletén eladó a képeken látható 69 nm alapterületű, 2 szobás, jó elosztású, alacsony rezsivel fenntartható, közepes állapotú tégla lakás, melyhez 13 nm-es tároló is tartozik. A lakáshoz garázs is vásárolható, melynek eladási ára 3,5 MFt.

A lakás paraméterei:
- elosztása: 2 szoba, konyha + étkező, közlekedő, fürdő, WC, kamra
- nyílászárók hőszigetelt műanyagok, redőnnyel felszereltek
- bejárati ajtó hőszigetelt, műanyag biztonsági ajtó
- déli tájolású szobák parkettával az egyéb helyiségek járólappal burkoltak
- fürdő az ablaknak köszönhetően világos és könnyen szellőztethető
- fürdő és WC külön helyiségben található
- nagy méretű konyha + étkező kényelmes életteret biztosít a mindennapokban
- bepolcozott kis kamra növeli a tárolási lehetőséget
- fűtését saját gázkazán biztosítja radiátor hőleadókon keresztül
- melegvizet villanybojler készíti
- gáz, víz, villany egyedi mérőórákkal felszerelt, így alacsony rezsivel fenntartható
- 13 nm-es saját pince Salgó polccal berendezett, mely tartozéka az ingatlannak

Ez a lakás közepes állapotban van, így az új tulajdonosa saját elképzelése, ízlése szerint formálhatja. A tégla falának köszönhetően könnyen alakítható az ingatlan, akár modern elrendezésű nappali + amerikai konyha helyiség is létrehozható benne. A szobák közötti átjárhatóság megszüntethető. Francia erkélyéről gyönyörű kilátás nyílik az előtte lévő gondozott parkra. A nyitott körfolyosója pedig szinte erkélyként használható.
Szomszédok kedvesek, barátságosak. Az első emeletnek és központi elhelyezkedésének köszönhetően kortól függetlenül bárki számára kényelmes otthon varázsolható belőle.

A társasház a város központi részén fekszik. Pár perc sétával elérhető önkormányzat, posta, orvosi rendelő, iskola, óvoda stb. A parkolás saját garázsban vagy az épület környezetében biztonságosan megoldható.

Kérem, hívjon, ha szeretné megtekinteni ezt a praktikus lakást, szívesen állok rendelkezésére! Vevőink részére szolgáltatásunk díjmentes és teljes körű mind a vásárlás, mind a hitelfelvétel terén! CSOK Plusz, Babaváró kölcsön, Otthon Starthitel ügyintézéssel, lakáskasszával, fix, forint alapú kölcsön ajánlattal állunk ügyfeleink rendelkezésére!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Polgáron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Polgár m² ár
390 e Ft
300 e Ft -30%
Ennek az ára
Polgár átlagár
26.9 M Ft m Ft
29.1 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Polgár

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Polgár, Táncsics utca
Eladó családi ház

Polgár

33.9 M Ft
4 szoba
132 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Polgár
Eladó családi ház

Polgár

28.99 M Ft
2 szoba
67 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Polgár
Eladó családi ház

Polgár

17.3 M Ft
2 + 1 szoba
72 m²
Polgár
Eladó családi ház

Polgár

44.5 M Ft
4 szoba
138 m²
Polgár, Maros utca
Eladó családi ház

Polgár

38 M Ft
3 szoba
112 m²
Polgár
Eladó családi ház

Polgár

23.99 M Ft
2 szoba
97 m²
Polgár
Eladó családi ház

Polgár

16.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Polgár
Eladó családi ház

Polgár

44.5 M Ft
4 szoba
138 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Polgár
Eladó családi ház

Polgár

22 M Ft
2 szoba
70 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Polgár
Eladó családi ház

Polgár

28.99 M Ft
2 szoba
67 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló