Seven Pearl

Eladó családi ház
Pócsmegyer

+ 17 kép 1/20
82 000 000 Ft82 M Ft 820 000 Ft/m2
5 szoba
100 m²
építés éve:1998

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 771 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Összkomfortos, duplakomfortos
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 494
Kiss Beatrix
Otthon Pláza

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Budapest közelében, a vadregényes Szentendrei-szigeten, Surány egyik legszebb részén kínálunk megvételre egy 771 nm-es saroktelken elhelyezkedő, 1998-ban épült, frissen felújított, önálló családi házat.

Az ingatlan 3 szintes, összesen bruttó 120 nm alapterületű (pincével együtt), praktikus elosztású: 4 szoba + amerikai konyhás nappali, valamint duplakomfort biztosítja a kényelmes mindennapokat. A ház cirkófűtéses, tehermentes, és lakóház besorolásának köszönhetően hitelezhető!

A Pilisi hegyekre rálátás különleges hangulatot ad az otthonnak, ideális választás mind állandó lakhatásra, mind hétvégi háznak.

Extrák:
• 10 cm-es Dryvit szigetelés
• Vadonatúj Ariston kondenzációs kazán és bojler
• 640 x 320 cm-es, gépesített, fedett (kinyitható) medence, 125 cm mélységgel
• Elektromos kapu
• Riasztórendszer
• Automata öntözőrendszer
• Fúrt kút
• Fűtött pince

Nyugodt, természetközeli környezet, mégis könnyű megközelíthetőség Budapest irányába.
Irányár: 82 millió Ft

Érdeklődni: 06 30 494 3255

Az ingatlanról még több kép és alaprajz az Otthon Pláza weboldalán tekinthető meg.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 17.

5 szobás családi házak ára Pócsmegyeren

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pócsmegyer m² ár
820 e Ft
718 e Ft -14%
Ennek az ára
Pócsmegyer átlagár
82 M Ft m Ft
117.2 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pócsmegyer

Eladó családi házak a környékről

Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Pócsmegyer
Eladó családi ház

Pócsmegyer

259 M Ft
6 szoba
288 m²
Pócsmegyer
Eladó családi ház

Pócsmegyer

129 M Ft
4 + 1 szoba
160 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Pócsmegyer
Eladó családi ház

Pócsmegyer

36.5 M Ft
2 szoba
65 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Pócsmegyer
Eladó családi ház

Pócsmegyer

124.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Pócsmegyer
Eladó családi ház

Pócsmegyer

94.9 M Ft
3 szoba
84 m²
Pócsmegyer
Eladó családi ház

Pócsmegyer

29.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Pócsmegyer
Eladó családi ház

Pócsmegyer

259 M Ft
6 szoba
288 m²
Pócsmegyer, Nincs utca
Eladó családi ház

Pócsmegyer

87.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Pócsmegyer, Hunyadi út 55/A
Eladó családi ház

Pócsmegyer

18.98 M Ft
1 + 1 szoba
72 m²
Pócsmegyer
Eladó családi ház

Pócsmegyer

149 M Ft
5 szoba
152 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Pócsmegyer
Eladó családi ház