BAM Living

Eladó családi ház
Pócsmegyer

+ 4 kép 1/7
80 000 000 Ft80 M Ft 1 000 000 Ft/m2
3 szoba
80 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 717 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Déri Dóra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Fiatalok, családosok, kiköltözők figyelem!!!

Pócsmegyer csendes, mégis dinamikusan fejlődő surányi részén kínálunk eladásra egy új építésű, könnyűszerkezetes házat! A 80 nm-es ingatlan egy 717 nm-es telken helyezkedik el, a ház tágas és világos, modern dizájnnal és minimalista kialakítással rendelkezik.
Az amerikai konyhás nappali a középpontja a lakásnak, ahol a család és a barátok kényelmesen elférnek. A hatalmas 21 nm-es kertkapcsolatos terasz pedig tovább bővíti a lehetőségeket és a teret. A fürdőszoba egyedi megoldásaival a mindennapokat könnyíti meg, míg a hőszivattyús fűtés és a klíma garantálja a kellemes hőmérsékletet egész évben. Az ingatlan akadálymentesített, így idősebb vagy mozgásában korlátozott személy számára is megfelelő lehet.

A környék kiváló adottságokkal rendelkezik. Pócsmegyer csendes utcái és a természet közelsége ideális környezetet biztosítanak azok számára, akik a városi élet nyüzsgésétől távol, de mégis az agglomerációban szeretnének élni. A közlekedési lehetőségek is kedvezőek, hiszen a közeli buszmegállóból gyorsan elérheti a fővárost, így a napi ingázás is egyszerű és kényelmes. A közelben található üzletek, éttermek és szabadidős lehetőségek pedig tovább növelik az ingatlan vonzerejét. Ez a modern, világos és tágas otthon nemcsak lakóhely, hanem életstílus is, amely lehetőséget ad arra, hogy a mindennapokban a kényelmet és a nyugalmat élhesse át.

Műszaki paraméterek : Cascade hőszivattyú
Gree klíma
20 cm szigetelés
elektromos redőny

Az ingatlan kulcsrakész átadása júliusban várható! Addig is megtekinthető egy ugyanezekkel a paraméterekkel épült ház, ami a képeken is szerepel!
Bármilyen kérdés esetén keressen nyugodtan!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás családi házak ára Pócsmegyeren

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pócsmegyer m² ár
1000 e Ft
942 e Ft -6%
Ennek az ára
Pócsmegyer átlagár
80 M Ft m Ft
80.1 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pócsmegyer

Eladó családi házak a környékről

Pócsmegyer, Liliom út
Eladó családi ház

Pócsmegyer

36.5 M Ft
2 szoba
65 m²
Pócsmegyer
Eladó családi ház

Pócsmegyer

259 M Ft
6 szoba
288 m²
Pócsmegyer
Eladó családi ház

Pócsmegyer

129 M Ft
4 + 1 szoba
160 m²
Pócsmegyer
Eladó családi ház

Pócsmegyer

124.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Pócsmegyer
Eladó családi ház

Pócsmegyer

94.9 M Ft
3 szoba
84 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Pócsmegyer
Eladó családi ház

Pócsmegyer

94.9 M Ft
3 szoba
84 m²
Pócsmegyer
Eladó családi ház

Pócsmegyer

79 M Ft
5 szoba
142 m²
Pócsmegyer
Eladó családi ház

Pócsmegyer

79 M Ft
5 szoba
142 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Pócsmegyer
Eladó családi ház

Pócsmegyer

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Pócsmegyer
Eladó családi ház

Pócsmegyer

259 M Ft
6 szoba
288 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Pócsmegyer, Hunyadi út 55/A
Eladó családi ház

Pócsmegyer

18.98 M Ft
1 + 1 szoba
72 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Kerepes
Eladó családi ház