Oasis Residence

Eladó családi ház
Pécs

+ 17 kép 1/20
174 900 000 Ft174.9 M Ft 1 066 463 Ft/m2
4 szoba
164 m²
építés éve:2011

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1000 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999126
Kiss Erzsébet
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Modern családi ház Pécs Újhegyen napelemmel és dupla garázzsalPécs Újhegy csendes részén, a Barázda utcában eladó egy 2010-ben épült, egyszintes családi ház, amely ideális választás lehet családok számára.164 m² összterület 132 m² lakótér 32 m² kétállásos garázs.
Helyiségek: amerikai konyhás nappali étkezővel 3 hálószoba gardróbszoba 2 fürdőszoba + vendég WC kamra és háztartási helyiség 20 m² fedett terasz.
Főbb műszaki jellemzők:Viessmann gázkazánpadlófűtés és radiátorvízteres kandallóHoneywell helyiségenként szabályozható fűtés5,2 kW klíma3x25 Amper 7 kW napelem rendszer szaldó elszámolással 2030.12.31-ig.
Extrák: elektromos alumínium redőnyök elektromos garázskapu és kertkapu riasztórendszer és kamerarendszer vízlágyítóUdvar: * telepített robotfűnyíró* privát kert Leylandi sövénnyel* privát játszótér* kerti sütő / grill rész* 10 m² faház* fatároló* finn szauna és jakuzzi* 10m3-es ciszterna gépesítve öntözésre* gyümölcsfák.
Nyugodt, családi házas környezet, tágas és világos terekkel.
Minden adott, hogy ez legyen az új, komfortos otthona.
Érdeklődés esetén keressen bizalommal. Tekintsük meg együtt, hogy személyesen is meggyőződhessen, ez amit eddig keresett!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irányár 174900000 Ft
További ingatlanokat keressen egyszerűen, az alábbi linken:
https://kiss-erzsebet.dh.hu/

Referencia szám: HZ024977-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1066 e Ft
860 e Ft -24%
Ennek az ára
Pécs átlagár
174.9 M Ft m Ft
118.3 m Ft -48%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs

Eladó családi házak a környékről

Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

9.3 M Ft
1 szoba
30 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Ember Kálmán utca
Eladó családi ház

Pécs

15.5 M Ft
1 szoba
38 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

122 M Ft
4 szoba
181 m²
Pécs, Gyárváros, Huba utca 11
Eladó családi ház

Pécs

42.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

110 M Ft
4 szoba
287 m²
Lánycsók
Eladó családi ház

Lánycsók

75 M Ft
7 szoba
247 m²
Pécsvárad, Szilágypuszta
Eladó családi ház

Pécsvárad

189 M Ft
7 szoba
618 m²
Magyarhertelend, Bokréta utca
Eladó családi ház

Magyarhertelend

24.9 M Ft
3 + 3 szoba
102 m²
Pécs, Budai külváros, Fischer Béla utca
Eladó családi ház

Pécs

74 M Ft
3 szoba
140 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Bükkösd, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Bükkösd

16 M Ft
1 szoba
210 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Görcsöny, Hársfa utca
Eladó családi ház

Görcsöny

249 M Ft
5 szoba
270 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

13.5 M Ft
1 szoba
50 m²
Pécs, Nagyárpád, Köves-földi út
Eladó családi ház

Pécs

95 M Ft
5 szoba
207 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

174 M Ft
8 szoba
245 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba