Astora Márvány8

Eladó családi ház
Pécs, Ürög, Szőlész dűlő

+ 16 kép 1/19
239 900 000 Ft239.9 M Ft 571 190 Ft/m2
6 szoba
420 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1412 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 348
Básti Marcsi - Tulajdonosbarát ingatlanos
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

PÉCS, Szőlész dűlőben eladó egy 420 nm-es, 3 szintes, 6 szobás, 3 fürdőszobás, kivételes adottságokkal rendelkező, azonnal költözhető családiház, TEHERMENTES gyönyörű panorámával a városra, kandallóval, borospincével, napelemmel, dupla garázzsal 1412 nem-es teleken, 10 percre a belvárostól.
I.á.: 239,9 M Ft.

KÉREM TEKINTSE MEG AZ INGATLANRÓL KÉSZÜLT BEMUTATÓVIDEÓT IS!

Tágas otthon, különleges lehetőségekkel Pécs zöldövezetében
Az ingatlan azonnal költözhető, és nemcsak otthonként, hanem befektetésként is rendkívül sok lehetőséget kínál.
A hatalmas ablakokkal körbevett, napfényes nappali tágas, szinte minden irányból a természet veszi körül – a térérzet és a nyugalom mindennapossá válik. A különlegesen nagy, jól felszerelt konyha rengeteg tárolóhellyel, gránitpulttal és reggelizőpulttal kiválóan alkalmas közös főzésre, sütésre, grillezésre. A félköríves, tágas étkező nagyobb vacsorák lebonyolítására is alkalmas.

Pihenés minden évszakban
A kandallós téli kert kellemes olvasószobaként, vagy csak egyszerűen kuckózni. Hideg napokon különösen meghitt hangulatot nyújt, de az év minden időszakában nyugalmat áraszt.
A ház összes szobája tágas, jól bútorozható, tökéletes visszavonulásra is. Az első szinten két nagy méretű szoba található, melyek alkalmasak gyerekszobának, dolgozószobának vagy vendégszobának is.
A fürdőszobában Gisa márkájú jakuzzikád szabadalmaztatott Siatzu masszázsrendszere és a gőzkabinként is funkcionáló zuhanykabin színterápiás megvilágítása a mindennapok luxusát nyújtja. Emeleti fürdőszobában dézsakád található.
A 4 db egész alakos, tükörrel ellátott gardrób rengeteg tárolási lehetőséget biztosít, így a hálószobákban nem szükséges szekrényeket elhelyezni – az élettér tágas és levegős marad.

Műszaki tartalom és fenntarthatóság
• Építőanyag: Porotherm tégla
• Fűtés: padlófűtés, gáz kombi kazán, radiátorok, napelem