BAM Living

Eladó családi ház
Pécs, Mecsekoldal, Székely Bertalan út

+ 9 kép 1/12
52 990 000 Ft52.99 M Ft 407 615 Ft/m2
4 szoba
130 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Telekméret: 280 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999173
Faragó Dorka
Duna House - Pécs, Nagy Imre út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok Mecsekoldalban egy sodás panorámával rendelkező, akár 3 külön lakássá alakítható családi házat. Földszinten kis garzonlakás,  középen egy 80 nm_es lakórész, valamint tetőtér beépítésére is van lehetőség.
Garázs van, és 2db melléképület is.E.T FOLYAMATBAN

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás családi házak ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
408 e Ft
894 e Ft 54%
Ennek az ára
Pécs átlagár
52.99 M Ft m Ft
122.4 m Ft 57%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Mecsekoldal, Székely Bertalan út

Eladó családi házak a környékről

Pécs
Eladó családi ház

Pécs

299 M Ft
4 szoba
126 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

110 M Ft
4 szoba
287 m²
Bükkösd, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Bükkösd

16 M Ft
1 szoba
210 m²
Magyarhertelend, Bokréta utca
Eladó családi ház

Magyarhertelend

30.5 M Ft
3 + 3 szoba
102 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

30 M Ft
1 + 3 szoba
90 m²
Pécs, Meszesi lakóövezet, Pacca dűlő
Eladó családi ház

Pécs

16 M Ft
1 szoba
28 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

110 M Ft
4 szoba
287 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

270 M Ft
8 szoba
600 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

150 M Ft
4 szoba
267 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

3.69 M Ft
2 szoba
26 m²
Pécsvárad, Szilágypuszta
Eladó családi ház

Pécsvárad

189 M Ft
7 szoba
618 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Pécs, Budai külváros, Fischer Béla utca
Eladó családi ház

Pécs

74 M Ft
3 szoba
140 m²
Pécs, Nagyárpád, Köves-földi út
Eladó családi ház

Pécs

95 M Ft
5 szoba
207 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

13.5 M Ft
1 szoba
50 m²
Görcsöny, Hársfa utca
Eladó családi ház

Görcsöny

249 M Ft
5 szoba
270 m²
Versend
Eladó családi ház

Versend

75 M Ft
3 szoba
123 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

84.9 M Ft
5 szoba
107 m²
Pécs, Gyárváros, Huba utca 11