BAM Living

Eladó családi ház
Pápa

+ 17 kép 1/20
89 900 000 Ft89.9 M Ft 736 885 Ft/m2
3 szoba
122 m²
építés éve:1985

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 370 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 393
Ranga Gabriella
OTP Ingatlanpont Veszprém

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ELADÓ EGY PRAKTIKUS ELRENDEZÉSŰ, IDEÁLIS, BELVÁROSI CSALÁDI OTTHON PÁPÁN!
Kiváló LOKÁCIÓ, KIFOGÁSTALAN állapot!
Itt a lehetőség, hogy kihasználja ezt a ritka ajánlatot! Hívjon és költözzön be!
Eladásra kínálok Veszprém vármegyében, Pápán, egy 122,5 m2-es, remek elrendezésű családi házat, 370 m2-es telken.
A ház kiváló statikai és szerkezeti állapotú, minden helyiségére jellemző, hogy világos, igazán otthonos.

Elosztását tekintve áll 3 teljes értékű, külön bejáratú szobából, étkezőből, konyhából, kamrából, két fürdőszobából és két WC-ből, nagy méretű előszobából, télikertből, garázsból és 2 pincéből.

A telek gondozott, nagy része térkővel fedett.

A nyílászárók cserélve lettek, hőszigetelt műanyag anyagúak, kiváló állapotúak, az ajtók szintén cserélve lettek, fa anyagúak.

A ház melegéről gáz kazán gondoskodik radiátoros hőleadással és cserépkályha valamint hűtő-fűtő klíma.
A meleg vizet gáz kazán szolgáltatja.

A ház előtt parkolási lehetőség adott.

A házat 1985-ben építette újjá tulajdonosa.
Falazata tégla, a tető cseréppel fedett.
Az építkezés óta eltelt időszakban külső hőszigetelést, festést kapott az ingatlan, a tető, az ereszcsatorna is új, illetve új burkolatokat kapott minden helyiség, új konyha készült, fürdőszobák, WC-k, előszoba fel lett újítva.
A villany és vízvezeték cseréje is megtörtént.

A szobákban jó minőségű parketta található, a többi helyiség járólap burkolatú.

Az ingatlan elhelyezkedése előnyös.

Ajánlom mindazon vevők részére, akik egy szép, családias belvároshoz közeli részen kívánnak élni, karnyújtásnyira a város központtól, egy kényelmes, kiváló elosztású, barátságos, élhető, felújított ingatlanban, melyben minden megtalálható a mindennapokhoz.

Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére.
Az ingatlan megfelel a fix 3%-os Otthon Start Hitelprogram feltételeinek!
A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciót kínálunk.
Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez is.

Amennyiben felkeltette érdeklődését az általam kínált ingatlan, keressen bizalommal! HÍVJON MÉG MA!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

89900000 Ft

Referencia szám: M326094

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

3 szobás családi házak ára Pápán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pápa m² ár
737 e Ft
582 e Ft -27%
Ennek az ára
Pápa átlagár
89.9 M Ft m Ft
59.7 m Ft -51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pápa

Eladó családi házak a környékről

Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

172.02 M Ft
4 szoba
160 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

145 M Ft
10 szoba
435 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

175 M Ft
4 szoba
335 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

55 M Ft
4 + 2 szoba
113 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1762.677 M Ft
9 szoba
2250 m²
Tihany
Eladó családi ház

Tihany

390 M Ft
6 szoba
417 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

99 M Ft
595 m²
456 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

34.9 M Ft
1 + 3 szoba
90 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

59.8 M Ft
3 szoba
117 m²
Révfülöp
Eladó családi ház

Révfülöp

109 M Ft
5 szoba
187 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

89.9 M Ft
5 szoba
168 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

180 M Ft
5 szoba
360 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.9 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Lesencetomaj
Eladó családi ház

Lesencetomaj

90 M Ft
5 + 1 szoba
180 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1762.677 M Ft
9 szoba
2250 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

79.9 M Ft
5 szoba
165 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

139.8 M Ft
4 szoba
157 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

30.015 M Ft
3 szoba
90 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.9 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Ábrahámhegy
Eladó családi ház

Ábrahámhegy

190 M Ft
5 szoba
112 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

80 M Ft
3 + 3 szoba
112 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

149.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

78.5 M Ft
4 szoba
130 m²