Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Pápa

+ 16 kép 1/19
119 000 000 Ft119 M Ft 687 861 Ft/m2
4 szoba
173 m²

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 354 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 224
Máté Henriette
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó egy teljes körűen felújított, modern családi ház Pápa egyik legkeresettebb városrészében, a Vörösmarty utcában!

A 354 m²-es telken álló, 173 m²-es, két szintes, prémium minőségben felújított ingatlan várja új tulajdonosát. A ház minden részlete igényesen, magas műszaki tartalommal készült el – a felújítás során komplett szerkezet- és gépészeti korszerűsítés történt.

Felújítás tartalma:
-Új tetőszerkezet
-Teljes víz-, szennyvíz-, gáz- és villamoshálózat cseréje
-Modern fűtési rendszer kiépítése
-Új kondenzációs kazán
-Helyiségenként szabályozható Fan Coil fűtés vezeték nélküli vezérléssel
-25–40 cm vastag minőségi kőzetgyapot padlásszigetelés
-Energiatakarékos LED világítás az egész házban
-Motoros, távirányítós redőnyök minden ablakon
-Magas minőségű burkolatok, olasz márvány elemekkel

Komfort és extrák:
A nappaliban 14 kW-os modern látványkandalló
5 kW és 3,5 kW teljesítményű inverteres hűtő-fűtő klímák
Nagyméretű fűtött, elektromos kapus garázs, benne kialakított mosókonyhával
A garázsból nyíló 7 m²-es gépház extra tárolási lehetőségekkel
Videókaputelefon rendszer

A ház elosztása:

Földszint – 60 m²-es amerikai konyhás nappali-étkező
Igényes burkolatok
Olasz márvánnyal burkolt oszlopok
A nappaliból nyíló 8 m²-es terasz, amely szintén márvánnyal burkolt

Földszinti hálóblokk:
2 világos hálószoba

Kert:
A gondosan megtervezett és igényesen kialakított kert tökéletes egy kis kerti partihoz vagy pihentető olvasáshoz.

Telek mérete: 354 m²
Ház alapterülete: 173 m²
Irányár: 119 millió Ft

Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal:
Máté Henriette – Ügyfélbarát Ingatlan Iroda
30/224-8091

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Pápán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pápa m² ár
688 e Ft
550 e Ft -25%
Ennek az ára
Pápa átlagár
119 M Ft m Ft
83.8 m Ft -42%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pápa

Eladó családi házak a környékről

Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

55 M Ft
4 + 2 szoba
113 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

38.9 M Ft
5 szoba
163 m²
Ábrahámhegy
Eladó családi ház

Ábrahámhegy

190 M Ft
5 szoba
112 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

149.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Lesencetomaj
Eladó családi ház

Lesencetomaj

90 M Ft
5 + 1 szoba
180 m²
Csopak
Eladó családi ház

Csopak

266 M Ft
9 szoba
350 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

175 M Ft
4 szoba
335 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

90 M Ft
5 szoba
208 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

89.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

59.8 M Ft
3 szoba
117 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

79.9 M Ft
5 szoba
165 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

205 M Ft
6 szoba
338 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1762.677 M Ft
9 szoba
2250 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

30.015 M Ft
3 szoba
90 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

149 M Ft
6 + 1 szoba
243 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

89.9 M Ft
5 szoba
168 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

104.99 M Ft
2530 m²
482 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

41.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Révfülöp
Eladó családi ház

Révfülöp

109 M Ft
5 szoba
187 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
12 szoba
485 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

29.9 M Ft
2 szoba
85 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
9 szoba
478 m²