Astora Art House

Eladó családi ház
Pannonhalma

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 12 kép 1/15
78 000 000 Ft78 M Ft 650 000 Ft/m2
4 szoba
120 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Telekméret: 1285 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 684
Delbó Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A LIDO HOME GYŐRI irodája eladásra kínálja PANNONHALMÁN található, KERTES CSALÁDI HÁZAT MŰHELLYEL, PINCÉVEL! Az ingatlan a település központjában található, csodálatos panorámával a Világörökség részét képező Bencés Apátságra. A tégla építésű ház 1975-ban épült, azóta az északi falat és födémet 10 cm-es szigeteléssel látták el. A ház egy épületegységet alkot a melléképületekkel. Megtalálható itt garázs, műhelyek, tárolók, borospince, füstölő és kút is. Mindez együtt rengeteg zárt és fedett helyet biztosít. A ház jellemzői: - telekterület 1285 m2 - lakótér: 120 m2 - teljesen alápincézett (első fele leválasztott, egykor üzlethelyiség volt) - tégla falazat - műanyag nyílászárók - helyiségek: nappali, 3 szoba, fürdőszoba, külön wc, konyha Nagyon sok lehetőség rejlik az ingatlanban, családi vállalkozás folytatására, új élet elkezdésére is! Ha szeretne a világörökség részét képező Pannonhalmi Apátságra nézni a teraszáról, akkor mindenképpen ajánlom ezt a házat. Az ingatlan előre egyeztetett időpontban megtekinthető, akár hétvégén is! Amennyiben a LIDO HOME által kínált PANNONHALMI CSALÁDI HÁZ, vagy bármely a kínálatunkban található ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon bármikor a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, banksemleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére. LIDO HOME - Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Pannonhalmán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pannonhalma m² ár
650 e Ft
760 e Ft 14%
Ennek az ára
Pannonhalma átlagár
78 M Ft m Ft
109.4 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pannonhalma

Eladó családi házak a környékről

Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
107 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

129.7 M Ft
5 szoba
142 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

129.7 M Ft
5 szoba
142 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

80.6 M Ft
4 szoba
106 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

95.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

144.99 M Ft
5 szoba
162 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

210 M Ft
3 + 2 szoba
256 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

82.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

34.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Rábacsanak
Eladó családi ház

Rábacsanak

30 M Ft
2 szoba
107 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

145 M Ft
2 + 2 szoba
100 m²
Ásványráró
Eladó családi ház

Ásványráró

399 M Ft
8 szoba
200 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

102.5 M Ft
4 szoba
98 m²
Felpéc
Eladó családi ház

Felpéc

59.19 M Ft
4 szoba
80 m²
Enese
Eladó családi ház

Enese

64.664 M Ft
3 szoba
75 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

88.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

149.9 M Ft
5 szoba
176 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

22.8 M Ft
1 + 1 szoba
65 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

90.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Zsira
Eladó családi ház

Zsira

110.9 M Ft
8 szoba
200 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház