Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Örkény

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 10 kép 1/13
19 900 000 Ft19.9 M Ft 382 692 Ft/m2
2 szoba
52 m²
építés éve:1956

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1074 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 977
Péter-Kovács Ildikó
CDC Dabas Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kizárólag a CDC Ingatlaniroda kínálatában! Örkény rendezett utcájában, azonnal birtokba vehető, vályogból épült, 52 m2-es családi ház eladó! Kizárólag készpénzes vásárlók jelentkezését várom! Az ingatlanban két szoba, konyha, előszoba, fürdőszoba és kamra található, valamint egy 14 m2-es, külön álló kis épület is helyet kapott a telken, mely két helyiségből áll, így tovább növelheti a szobák számát, vagy akár külön kis lakrészt is kialakíthat belőle. Az ingatlanban a gázon kívül minden közmű megtalálható. Fűtése kályhával, illetve klímával megoldott. A ház lakható állapotban van, de felújításra szorul. 1074 m2-es telekkel rendelkezik, kertje rendezett. A felújítás után, egy takaros kis házikót tudhat magáénak. Az ingatlan nagyon kedvező áron elérhető, ha kérdése van, kérem hívjon bizalommal!

Irányár: 19900000 Ft
Érd: Péter-Kovács Ildikó 70/9777-820

Referencia szám: 436734-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás családi házak ára Örkényen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Örkény m² ár
383 e Ft
99 e Ft -286%
Ennek az ára
Örkény átlagár
19.9 M Ft m Ft
8 m Ft -150%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Örkény

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

45.9 M Ft
5 szoba
100 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

35 M Ft
2 szoba
73 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

32 M Ft
2 szoba
70 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

54.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

44 M Ft
3 szoba
89 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

34.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

32 M Ft
2 szoba
80 m²
Örkény, Radnóti Miklós utca
Eladó családi ház

Örkény

32 M Ft
3 szoba
80 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

36 M Ft
3 + 1 szoba
95 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

47.7 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
Pécel, Reményik Sándor utca